2737
2739
عنوان

خاله زنک ترین فرد فامیلتون کیه ‌و چه کارای زنانه ای میکنه🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 562 بازدید | 29 پست
خاله زنک یعنی فضول و بی سر وپا  بعد اینو ویژگی زنونه میدونی سبزی پاک کردن ویژگی زنونه اتو کردن ...

تحقیر نیس ک مثلا برا مردا جذابه یه زن ماشین تعمیر کنه 

چیو به چی ربط میدی بنده خدا

هر کی  ابجد‌ برا جفت بودن ستاره برا ازدواج  خواست بیاد پایین تاپیک قبلیم بنویسه مشخصاتشو براش بگیرم 😍برا هرکی گرفتم صلوات بفرسته برام
اتفاقابا گفتن این جمله دارین به خانوم ها توهین میکنید ۱- یعنی خانومها انسانهای پست تری نسبت به مرده ...

خب منم حرف شمارو زدم عزیز جان

دارم طعنه میزنم یعنی واقعا عالیه ک اینجورید دیدی ب طعنه میگن خیلی خوبی؟؟

از حلال اولسون اخر باید میفهمیدی

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقابا گفتن این جمله دارین به خانوم ها توهین میکنید ۱- یعنی خانومها انسانهای پست تری نسبت به مرده ...

🙄🙄🙄🙄 رفتار های زنانه برای یه مرد انزجار کنندس وگرنع کسی قصد توهین به همجنس خودشو نداره 

هر کی  ابجد‌ برا جفت بودن ستاره برا ازدواج  خواست بیاد پایین تاپیک قبلیم بنویسه مشخصاتشو براش بگیرم 😍برا هرکی گرفتم صلوات بفرسته برام
چه رمانتیک 

کجاش رمانتیکه آخه؟ اون سری زنگ زدم میگم پولات تو حساب منه سودشو من بردارم راضی هستی؟ زده زیر گریه با اشک میگه آره همش مال خودت 🥴 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
2728
تحقیر نیس ک مثلا برا مردا جذابه یه زن ماشین تعمیر کنه  چیو به چی ربط میدی بنده خدا

معلومه ک جذابه،زن باعرضه جذاب نیست؟؟خونواده ما ک هر وقت ی زن اینجوری دیدیم بابام و شوهرم گفتن ایول

ولی بحث سر اینه ک خاله زنک بودن رو زنونه میدونی،خاله زنک یعنی بی سر وپا

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
معلومه ک جذابه،زن باعرضه جذاب نیست؟؟خونواده ما ک هر وقت ی زن اینجوری دیدیم بابام و شوهرم گفتن ایول ...

شاید برا شما جذاب باشع اما هیچ مردی دوس نداره دستای زنش زمخت باشه و یا اهل اینجور کارا باشع اگه نظر چند تا روانشناس رو‌بپرسی یا چند تا کتاب در این باره بخونید متوجه میشین که مردا از دخترای به اصطلاح تام بوی خوششون نمیاد و‌دختری که ماشین هل بدع سنگینی بلند کنه و‌ زور بازو نشون بدع مورد علاقه هیچ مردی نیس مگر کسایی که تمایلات جنسی متفاوت دارند

شاید برا شما جذاب باشع اما هیچ مردی دوس نداره دستای زنش زمخت باشه و یا اهل اینجور کارا باشع اگه نظر ...

چ ربطی داره اینا ب عرضه ربط داره و نظر شخصیه فرده،شما داری کار خونه رو زنونه جلوه میدی 

مردی ک نتونه اتو کنه و ی سبزی پاک کنه باید بره فکری ب حالش کنه 

ولی بحث اینجاست ک یک فحش رو ب زنا نسبت دادی،ای بابا

2738

خاله زنک عنوان درستی نبود 

و مهم تر اینکه فکر نمی‌کنید با این تفکرات به حجم سنگین تفادت های جنسی اضافه میکنید 

این افکار کلیشه ای و مخرب هستند 

لااقل خود خانما باید رعایت کنن تا نهادینه بشه 

زن و مرد هیچ تفاوتی ندارند باهم 

با شنیدن این حرفا از دیگران بهتره مثبت فکر کنیم که چقدر عاشقانه زنشو دوست داره 

زن ایشونم معلومه کمبود محبت داره با این کارهای همسرش از خود بیخود شده همه جا اعلامیه زده

🍃اینکه زندگی سخته، غیرقابل انکاره اما من همواره جنگیدم و خواهم جنگید 💜💗💜💗💜
🙄🙄🙄🙄 رفتار های زنانه برای یه مرد انزجار کنندس وگرنع کسی قصد توهین به همجنس خودشو نداره 

اول اینکه انزجار کننده نه و منزجر کننده

دو اینکه تعاریفی مثل زنانه یا مردانه بودن رفتار ها یا حتی اشیاء و لباسها همگی کلیشه های جنسیت زده هستن که ماها به عنوان نسل جوان و تحصیل کرده باید کنار بزاریمشون تا آدما بتونن هرجور که دوست دارن زندگی کنن و از زندگیشون لذت ببرن، چون آدما فقط یک بار زندگی میکنن و نباید از ترس قضاوت شدن خودشون و سانسور کنن

سوم اینکه تعریف خاله زنک بودن مشخصه، یعنی حرف های مفت زدن، کارای الکی کردن، غیبت کردن و فضولی کردن و....  من میگم چرا شما این کارها رو کارای زنونه میدونی؟ این کارها واسه هر آدمی منزجر کننده است، زن و مرد هم نداره 

مگه گفتم ذوق میکنید؟

شما ک گفتین *ذوق کردم💔* خوب واقعا نفهمیدم چرا

{اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم} {مرا مبیبینی و هردم زیادت میکنی دردم/ تو را میبینم و میلم زیادت میشود هردم}{هین بی ملولی شرح کن من سخت کند و کودنم:)...}{❤}
شما ک گفتین *ذوق کردم💔* خوب واقعا نفهمیدم چرا

برو پستمو بخون

وقتی میگم عالیه طعنه زدم

دارم میگم خاله زنک ی توهینه بعد ذوق کنم نسبتش دادید ب زنا و باش مردا رو تحقیر نیکنید،این یعنی زنا پستن و اگر مردا مث زنا بشن حقیرن

از حلال اولسون باید میفهمیدی طعنه میزنم

چرا انقدر ادای روشن فکرا رو در میارید؟؟؟

ینی هیچکدومتون وقتی دوز هم جمع میشید درباره رنگ مو و ناخن و پوست و لباس حرف نمیزنید؟؟؟

همتون میشینید درباره کتاب های تاریخی و سیاسی صحبت میکنید؟؟

جبهه گرفتن در باره یه موضوع طنز واقعا حال بهم زنه

اینکه می‌گید هر کسی میتونع هر جور دلش خاس زندگی کنه منطقیه اما کجای حرفم درباره نابرابری و توهین به زنا بود تو دنیای واقعی زندگیتون همگی مدیر یه شرکتید صبحا قهوه میخورید و با BMWتون میرید شرکت و عصرا ورزش و کلا اهل دورهمی زنانه و غیبت و..نیستید واقعا؟

همینکه همتون تو این سایت هستید تا ته جریان مشخصه

لطفا آنقدر ادای روانشناس های آسیب شناسی رو در نیارید

اول اینکه انزجار کننده نه و منزجر کننده دو اینکه تعاریفی مثل زنانه یا مردانه بودن رفتار ها یا حتی ا ...

ببخشید استاد ادبیات فارسی ک یه کلمه رو عقب جلو گفتم 

البته شعور اکتسابیه متاسفانه اکثرا کسب نمیکنن

2706