2737
2734
عنوان

لرها بیایین 👍👍♥️🥰💋

| مشاهده متن کامل بحث + 12775 بازدید | 1122 پست
من خرم آبادم حقوق اونجا رو قبول شدم مسیرش خیلی مهم نیس دانشگاه لرستانم هم خارج از شهره تقریبا استادا ...

بله ارزش داره،  همسرم مدرکش رو دانشگاه لرستان که خارج از شهر هستش گرفته .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ولا راست گوی پلدختر همه بینه الوان که هه وا ماشین یان ویراژ دین اسی فقط دونه مه چی ها گوم😂

😂😂😂😂😂😂خو گوم

❣❣دوتا مرد تو زندگیمه که از هرچیزی برام ارزشمندترن❣❣شوهری که نیمه زندگیم را کامل کرد 💑و پسری که تمام زندگیمه👨‍👩‍👦 دوستتون دارم جلتنمن های عزیزم😎👑🤍گرپدرتاج سراست👨‍💼 سلطان غم ها مادرست🧕 مادرشوهر و پدرشوهرمم رو خیلی دوست دارم🥰خدایا تو دلیم رو به تو سپردم👶🤍🦋🤍🦋🤍🦋🤍🦋🤍 امام رضا عاااشقتم💚💚
من دو ماه اول کشک محلی زیاد خوردم ولی الان 🤢 این جوریم 

😄😄خواستم تاثیرشو رو نی نی بفهمم

❣❣دوتا مرد تو زندگیمه که از هرچیزی برام ارزشمندترن❣❣شوهری که نیمه زندگیم را کامل کرد 💑و پسری که تمام زندگیمه👨‍👩‍👦 دوستتون دارم جلتنمن های عزیزم😎👑🤍گرپدرتاج سراست👨‍💼 سلطان غم ها مادرست🧕 مادرشوهر و پدرشوهرمم رو خیلی دوست دارم🥰خدایا تو دلیم رو به تو سپردم👶🤍🦋🤍🦋🤍🦋🤍🦋🤍 امام رضا عاااشقتم💚💚
2738
خوشوقتم از اشنایت گلی جون🤭💋✨

قربونت عزیزوووم

من دلم میخواهد خانه ای داشته باشم پر دوست  ،کنج هر دیوارش دوستانم بنشینند ارام،گل بگو گل بشنو،هر کسی میخواهد وارد خانه پر مهر و صفایم گردد یک سبد بوی گل سرخ به من هدیه دهد  ،شرط وارد گشتن شست و شوی دلهاست.شرط آن داشتن یک دل بی رنگ و ریاست.بر درش برگ گلی میکوبم..روی ان با قلم سبز بهار مینویسم ای یااار؛خانه ما اینجاست،تا که سهراب نپرسد دیگر خانه دوست کجاست؟؟؟
اینکه رشته حقوق استاداش چطورن و فضای دانشگاه چطوره و اعتبار علمیش در چه حده

استاداش مطمئنا خوبه چون دانشگاه بنامیه.

فضاش سال ۹۰ که من بودم کاملا فرهنگی وخوب بود.

اعتبار علمی که دولتیه ومعتبر

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
هفت لنگ. میوند چنه  اولین بار شنیدوم

بین چار و هفته ولی چار حساب وه😄

ممنون میشم برای مادرشدنم صلوات بفرستید❤خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد......... و بالاخره در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ منم مادر شدم و نام شورانگیز مادر، به منم تعلق گرفت خدایاشکرت😭😭