2737
2734
عنوان

تا حالا غش کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4782 بازدید | 50 پست
از خندیدنت معلومه خوشت اومده بوده😂کلک

نه دوستام خنده داشتن انگار من مردم جیغ میزدن گریه میکردن بعد گفتن مدیر مدرسه یه پارچ آب قند اورده به همشون داده 😂😂😂😂 تا مدتی که فک و چونم باند پیچی و بخیه داشت با روسری میرفتم مدرسه مقنعه تو سرم نمیرفت کل صورتمم ورم کرد از شدت ضربه فک نمیتونستم چیزی بخورم😑😑😑🤕

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه دوستام خنده داشتن انگار من مردم جیغ میزدن گریه میکردن بعد گفتن مدیر مدرسه یه پارچ آب قند اورده به ...

😂😂😂عزیزم

وایی چه بد😓😓😓

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
نه به قرآن قسم  انقدر خوشگل بود تمام لباسش سفید موی بلند مجعد خرمایی ریش بلند خرمایی بی نهایت ز ...

وایی

خدا اون به بچه ات بخشیدت

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2731
آره  صدرصد

ان شاءالله  همیشه سلامت باشین🌺