2733
2739
عنوان

خیلی پشیمونم که بچه دار شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 675 بازدید | 40 پست
۱۰ ماه پیش زایمان کردم‌ تازه نیست کلا رابطم با شوهرم خیلی خرابه از روز اول اشتباه کردم

عزیزم نمی‌دونم میگن زایمان افسردگی میاره بچه شیرینه ولی سختیای خودشم داره همون بزرگ کردنش تربیت غذادادنش این مشکلات مثه یه کوه سنگینی می‌کنه روکمرت بعددوسه سالگی راحت میشی من از خودم نمی‌گم تجربه های دیگرانه که بعدچندساله دیگه خیلی باوجودبچه میلشون زیادشده همیشه زندگی سخته همیشه بالا پایین داره به خاطربچتون یکیتون کوتاه بیاین به نظر من شماکوتاه بیا مرداد لجوج ترن

نمیدونم عزیزم فقط میتونم بگم سعی کن تنش رو کم کنی بخاطر بچه ات حالا کاری که شده برگشت هم نداره 

کمی سعی کن شاید بتونی زندگیت رو درست کنی نشد اگر چه سخته اما سعی کن ظاهر زندگی رو برای بچه ات آروم کنی

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی براش نمیخره که بخواد به خودش برسه الانم دیگه دل مرده شده قبلنم که اینجور نبود همین بودن تهشم زن ...

باباخارجیابه خداتوبیرونمتوسرمالخت میگردن بگوبیخیال اگه داشت بزرگ نداری یکم بازیگر به خودت برس 

بچه مو دوست دارم‌ ولی خیانته تو زندگیه که رابطتت با شوهرت بده و از اون زندگی ناراصی هستی بچه بیاری& ...

گلم هی خودتو آزار نده بچه داری سخته اینا به خودت هی می فشار میاد چروک میشی من ۲۷ پوستم پر چروک به ۴۰ ساله میخورم کدوم مرد خوبه من شوهرم پارانوئید شکاکه دلش سیاه همرو دیونه کرده.بابام همش با زنای دیگه یه میخمده با ما بده.دختر عمم شوهرش کارخونه دار یک هفته بچه هاش که کوچیکن تو ختم نیاورد دختر عمم یک هفته خونه عمم بود دختر عممو راه نداد گفت اول تست میدی بعد میای بچه کوچیکش سه سالشه بزرگش ۱۶ اون یکی ده اینارو تنها میزاشت خونه و میرفته دختر عمم به زور دوتا کوچیکاشد برداشت اورد میگفت بچم تا منو دید سفت چسبید به من ولم نمیکرد حودت باید درستش کنی زبون بگیر انقدر بگو دوستش داری و چه خوب شد بچه اومد و.....دهنش باز بشه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2731

من نامزدم تونت خیلی این چیزاروینی شوهرداری روکاوش میکنم تابینم چی میشه میگن زن بایدواسه شوهرش سنگ تموم بزاره شوهر کنه انگشتربندازه انگشتش همینطورمادرشوهرو،😂

بعضی وقتا ادم درمونده میشه من هر روز میبینم مادرم سر چیزای تکراری با بابام دعوا داره حتی منی که۱۷ سا ...

چه قشنگ گفتی !! آفرین ... با اینکه ۱۷ سالته ولی چ درک و فهمه خوبی داری !👍🏼🌹

با عرض احترام لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن ممنون🙏🌹
2738

همه واقعا چیکارن؟ میان بچه رو بزرگ میکنن؟🤔

تو خیلی با ارزشی حتی اگر(ازدواج نکرده باشی،بچه دارنشوی،سرکارنروی،پول نداشته باشی،از چهره ات ناراضی باشی)   همین که زن هستی کافیست آفریده زیبای خدا.