2752
2734
عنوان

واکسن استرازانکا زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1151 بازدید | 53 پست
هرکیو دیدم آسترا زد اکثرا عوارض داشت و اذیت شدن من خیای منتظر بودم تب کنم لرز کنم دیدم چیزیم نشد شک ...

شوهر منم استرا زد فقط بدن درد داشت کمی تازه دوماه پیشم کرونا گرفته بود

فدات بشم که کامل توضیح دادی ایشالا که همینجوری میگی باشه ازکارزندگیم افتادم 

ببین چندتا دکتر برو مامان من همه بش میگفتن عفونت داری درصورتیکه نداشت 

البته اول ام ار ای کن

اصلا انگار شانسکی به کسی میگن عفونت داری یا نداری

فقط یه دکتر گیر داد باید ام ار ای بشی 

ولی بنظرم شما وسواسی  هستی ممکنه علائمت از اعصابت باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین چندتا دکتر برو مامان من همه بش میگفتن عفونت داری درصورتیکه نداشت  البته اول ام ار ای کن ...

اتفاقا چندتادکتر گوش حلق بینی رفتم گفتن بجزضعیف شدن عصب گوش اصلاعفونت نداری 

مغزاعصاب رفتم واسم ام ارای نوشت فرداشب نوبت دارم 

ببین این دیگ ازوسواس گذشته دردش امونموبریده آخه در دعصبی اینهمه ثابت طولانی نمیشه که حتی یه ثانیه من ول نمیکنه البته من فیبرومیالژی دارم ولی هرگز دردتومغزنذاشتم 

وخدایی که بشدت کافیست
نتیجه رو بعدا حتما بم بگو ولی فک نکنم تومور عصب شنوایی باشه

الناجون خیلی خیلی ناراختم رفتم ام ارای وسط کروناییادوساعت تمام نشستم متاسفانه وسط انجام کار دراومدم حالم بدشد من آریتمی وتاکیکاردی دارم ازاون سرصدای داخلش حالم بدشد قلبم ضرباتش رفت بتلافکم بیحس شد پشت و جلوی قفسه سبنم دردگرفت گفت ۸ذقبقه دیگ هم بایدتحمل کنی ولی نتونستم دکترم گفت مانصفع عکس روگزارش نمی‌کنیم 

حالابازچعارشنبه بزاررحرف بزنم بادکتر داشت تکسمم میدیدگفت دوبینی گزگزیابیحسی نداری اینکه گفت بیشترخودموباختم 

هم پولم رفت هم دردموتقعمیدم هم قلبم دردگرفته بازبایدبزم متخصص قلبم 

سی تی اسکن چی بااون مشخص نمیشه بگم اونوبرم البته سی تی نمی‌دونم اونم اینهمه سرصداداره یانه کنارهمن سال ۹۳یزارام ارای شدم ولی ۵دقبفه بود این خیلی طولانی بودتایمش 

وخدایی که بشدت کافیست
الناجون خیلی خیلی ناراختم رفتم ام ارای وسط کروناییادوساعت تمام نشستم متاسفانه وسط انجام کار دراومدم ...

چرا با سی تی م مشخص میشه ولی این دقیقتره و امواج مضرنداره

دیگه مجبورم سی تی روحداقل سرصدانداره  من بااین تاکیکاردی م بدترشد

باور کن همه دردات از اعصاب و استرسته 

من افتادگی دریچه میترال دارم تا قبل اینکه بفهمم دارم هیچیم نبود فقط سالی چندبار تیر میکشید قلبم

بعد از فهمیدنم باورت نمیشه دست درد کتف درد قلب درد شدید گرفتم حتی با ارامبخشم خوب نمیشدم حالا جالبه چیز مهم ی ام نیست یروز باخودم گفتم بمیرم بهتر از این زندکیه سراسر استرس و ترسه و بخودم گفتم من طولانی عمر میکنم با ترسامم میجنگم و خودمو مشغول کردم بخدا همه دردام خوب شد الانم ده سال گذشته از اون روزا 

یادمه یه دکتر قلب بم گفت جوونی برو حال کن با جوونیت 

و عمرتو هدر نده با فکرای اشتباه  و استرس که حسرت اینروزاتو میخوری

درهرصورت نتیجه سی تو تو بم بگو عزیزم 

امیدوارم سریعتر برگردی به روزای پر از آرامش قبلیت

باور کن همه دردات از اعصاب و استرسته  من افتادگی دریچه میترال دارم تا قبل اینکه بفهمم دارم هیچ ...

آره عزیزم من آدم مضطریی هستم ازوقتی فهمیدم آریتمی وتاکیکاردی دارم این علایم تومن بدترشدم تاکه ابن چندماه آخر خیلی بهترشدم دردای گوشم و...شروع شدفیبرومیالژی هم دارم ک همونم باعث دردای عجیب غریب هروقت بجای بدنم میشه

ولی این دردیکم فرق داره راستش چون مشکل داشتم نمی‌دونم حالا تابرم دکتردیگه ببینم چی می‌نویسه برام فقط نمی‌دونم اوندتوده ک روی عصب هست باسی تی هم معلومه یانه فقط mri

وخدایی که بشدت کافیست