2733
2739
عنوان

خیرسرش اومد ارومم کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 6533 بازدید | 335 پست
واااا نامزدی هنوز خب..دکتر و خانوادت ببرن..توهنوز تو خونه ی خودتونی..ازدواج ک نکردی..

عقدن گلم ،ازدواج کردن ،نامزد نیستن ،فقط مراسم عروسی نگرفتن 

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی قهر کردم اون بدتر میکنه...بدتر قهر میکنه...حتی چن ماه..یادم نمیکنه 

بعد مردی ک چنماه چنماه یادت نمیکنه چیشو دوس داری؟ فقط وابستشی ک اونم میدونه و پرو شده سنت کمه ولی ما راهنماییت میکنیم این مرد خاله زنک و دغل بازو دهن بینه حرف خانوادش براش حجته پس خودتو نجات بده اشتباه برای انساناس اصلنم بابت از دس دادن بکارتت نگران نباش تو عقد بودی و هیچ مشگلی پیش نمیاد فقط خـدتو نجات بده ک بد اسیر خودشو خانوادش میشی

چشمان تو آفریقاست.. 
بعد مردی ک چنماه چنماه یادت نمیکنه چیشو دوس داری؟ فقط وابستشی ک اونم میدونه و پرو شده سنت کمه ولی ما ...

اخه کسی پشتم نیست حتی پدرمادرم میگن بساز درست میشهه

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2728
اخه کسی پشتم نیست حتی پدرمادرم میگن بساز درست میشهه

با مشاور صحبت کن راهنماییت میکنه حداقل بترسونیش.. الان جم میکنه برا اینده و همین میشه براش عادت.. جم کردن و خرج نکردن.. 

چشمان تو آفریقاست.. 

عزیزم اگر خانوادت پشتت نبودن برا جدا شدن دونه دونه این چیزا که این جا نوشتی رو به خانوادات بگو ، گفتن امیر خوبه کار به خانوادش نداشته باش دونه دونه عذابایی که کشیدی بهشون بگو ، همه این پیامام مربوط به تایپک اخرت هست خیلی ذهنم درگیرت بود ، بهشون بگو همه اینا رو ، مردک از عشق و عاشقی فقط حرف زدنش بلد بوده اونم پیشکش خودش- سن و سالی نداری نهایت بخوای جو خونه تحمل کنی یکی دو سال دیگه است اونم بیشتر تایمت برو کتابخونه بشین با تمام وجودت درس بخون دانشگاه هم بزن یه شهر دورتر که نزدیک به خانواده نباشی فقط یه رشته به درد بخور برو که بازار کار داشته باشی احساسی تصمیم نگیر ترجیحا هم برو مرکز استان قشنگ تا 5 سال دیگه لیسانست گرفتی بهترین کار هم داری مطمئن باش ازدواج خوبی هم میکنی چیه مردک گدای نفهم بی عرضه ، 5 سال عقدش بودی عرضه نداشته یه عروسی بگیره برداشته برده تو رو تو دهات عاقل باش بخدا من 30 سالمه تو 28 سالگی با عشق و اگاهی ازدواج کردم ، کارمو دارم بهترین محله مرکز استان خونه دارم ماشین دارم طلا دارم اراده کنم میتونم برم سفر خارجی از من بشنو تو لیاقتت بیشتر از این مردک هست هیچوقتم دیر نیست برای هیچ چیز 

عشقم همسرم (R)