2752
2734
عنوان

لوازم التحریر ارزون از کجا بگیرم؟😬😬

| مشاهده متن کامل بحث + 2362 بازدید | 18 پست

اگه بتونی جایی که به صورت عمده میفروشن مثلا مداد مشکی رو 24 تایی میفروشن اینا یچیزایی که بلاخره بچه هاتون تموم میکنن یا دفتر و وکیومی بخری اگه مثلا دو تا بچه مدرسه ای داشته باشید شاید بار اول یکم هزینش زیادتر بیفته ولی براتون خیلی بصرفه تر میشه و برای سال آیندشونم استفاده میکنید  

من خودم اینجوری خرید میکردم

گروه بنفش، وزن شروع83 وزن فعلی81.7 (20-7-1400) ...........هدف1=80  ...........هدف2=75  ...........هدف3=70  ...........هدف4=65  ...........هدف5=60  ...........هدف6=55 ...........فعلا در مسیر هدف اول هستم  
ما معلم خواهرم یه لیست بلند بالا داده تازه گفته عکس بگیرید ببینم خریدید😑

واقعا؟ مسخره بازی چیه در میارن شاید یکی نتونه همشو بخره حالا هر موقع لازم شد میخرن دیگه

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد....خدایا شکرت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام دوستان. بنظرم از الان دنبال خرید لوازم تحریر برای بچه هاتون باشید. من خودم همیشه بعضی چیزا مثل لوازم تحریر رو اوایل تابستون می‌خرم که ارزون تر برام تموم بشه. حتی پیشنهاد می‌کنم اگر دوتا بچه مدرسه ایی دارید بصورت عمده خرید کنید که براتون بهتر حساب بشه. من خودم سایت "جامدادی من"رو تازگی ها پیدا کردم خیلی تو کارشون حرفه ایی هستند. و قیمت مناسب. می تونید با خیال راحت از سایت شون https://jamedaim.ir خرید کنید و کلی کار تخفیفی دارند.   

2731