2737
2734
خب با وجود این شرایط که کار بیرون کردن سخت تر هم میشه 🤣شوهر من در این حد نیست ولی اونم خیلی شلخته س ...

ای کاش شوهر منم فقط تا این حد بود شلختگیش

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوره هاش کی برگزار میشه؟ شنیدم حتما باید دیپلم به بالا باشی. منکه یه بار پرس و جو کردم آخرم نفهمید ...

هر شهری فرق داره باید ظرفیت کلاساشون کامل بشه تا استاد بگیرنو کلاس تشکیل بشه..

مثلا می ری اسمو شمارتو اونجا می گی می نویسن کلاس تشکیل شد زنگ می زنن بهت ..

دیپلم به بالا ایناشو دیگه نمی دونم

هر شهری فرق داره باید ظرفیت کلاساشون کامل بشه تا استاد بگیرنو کلاس تشکیل بشه.. مثلا می ری اسمو شمار ...

آها. مرسی عزیزم

میشه برای شادی روح پدرم و آمرزشش صلوات بفرستین🙏🖤من هر موقع تو نی‌نی‌سایت امضایی رو ببینم که درخواست صلوات و دعا داره انجام میدم .حالا شماها هم برای من جبران کنین و برای پدرم دعا کنید.از همتون ممنونم.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهمخدا پدرمو بیامرز و با شهدا محشورش کن. الهی آمین🙏🙏🙏🙏
2728
منم تازه میخوام شروع کنم هنوز آموزشم ندیدم چرخ ژانومه دارم خیاطی هم بلدم میشه اگه تجربه ای داری بهم ...

همینکه خیاطی بلدی عالیه چرخ منم ژانومس

تجربه ک در همین حد بگم سعی کن با حوصله بشینی سر کارات مردم برای کار تمیز پول خرج میکنن

آموزشاش رو من تو تل و اینستا دیدم یاد گرفتم زحمت داره اما سخت نیس

آموزشارو خریدی؟ راضی بودی؟ 

ببخشید عزیزم دیر به دیر جواب میدم🤦‍♂️

نه نخریدم از کانالایی ک رایگان آموزش دادن استفاده کردم 

اگر خواستی آیدی تلتو بده برات کانالارو بفرستم شمام استفاده کنی

2738
 ببخشید عزیزم دیر به دیر جواب میدم🤦‍♂️ نه نخریدم از کانالایی ک رایگان آموزش دادن استفاده کردم ...

مرسی عزیزم که وقت میذاری جواب میدی

من خیلیییی کانال خیاطی دارم😄 حوصله نمیکنم تیکه تیکه نگا کنم دنبال یه کانالم که به ترتیب از اول آموزش داده باشه، شما داری همچین کانالی؟ تلم آیدی نداره با شمارس.. میتونی لینک کانالو بفرستی برام

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن
مرسی عزیزم که وقت میذاری جواب میدی من خیلیییی کانال خیاطی دارم😄 حوصله نمیکنم تیکه تیکه نگا کنم دنب ...

قربان شما کاری نمیکنم ک❤

حتما لینکاشونو میزارم برات

کانالای خیاطی هم ک میگی حوصله نداری نگاه کنی بنظرم اول یه آموزش ببین مثلا دوخت دستگیره بشین بدوز سرذوق ک اومدی و انرژی گرفتی بیشتر راغب میشی برا ادامه دادن بعد دم کنی،کیسه سبزی و...

قربان شما کاری نمیکنم ک❤ حتما لینکاشونو میزارم برات کانالای خیاطی هم ک میگی حوصله نداری نگاه کنی ب ...

آره راس میگی

به امیدخدا دیگه شروع میکنم این هفته

ممنون از لینکایی که گذاشتی برام امیدوارم کارت بگیره و رونق پیدا کنه🌷🌷

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن
آره راس میگی به امیدخدا دیگه شروع میکنم این هفته ممنون از لینکایی که گذاشتی برام امیدوارم کارت بگی ...

امید بخدا شما شروع کن تلاشتو کن خداهم بزرگه:)

ایشالله ک آموزشاشون بدردت بخوره موفق باشی التماس دعا:)❤