2737
2734
عنوان

ادم کرک و پرش تو نی نی سایت میریزه

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 50 پست
استارتر همکاراتو دیدی؟؟؟؟ رفتار نی نی سایتیارو دیدی؟؟؟  پس لطفا بهت اثبات بشه که همه جا همینه ...

میدونی هر سازمانی که فرهنگ درون سازمانی داره که عوامل زیادی روشن تاثیر داره از جمله شخصیت مدیر عامل، ولی درکل، باور کن روزانه اصلا باهاشون حرف نمیزنم، ولی سعی میکنم بقول یکی از بچه ها از این به بعد یجوری با سیاست کارو پیش ببرم چون اینا جدی بودن سرشون نمیشه و کارشون از شوخیای عادی گذشته، شوخی هم شرایط و جایی داره بالاخره

آخ آخ داغ دلم باخوندن تاپیک قبلت تازه شد. من دبستان پسرونه بودم ومعلما خانم و آقابودن. همه حد خودشون ...

وااااااااااااااااااااااااااااای میفهمم چی میگی، همکارای منم همینن، زمانی که نیاز داری رها بشی گاها از رو خوبی گاها هم از رو بیشعوری نمیتونن راحتت بزارن، مثثلا من چندوقت پیش حالم جسمی و روحی مساعد نبود همکارم از رو خوبیش بالغ بر صدددددد بار هی صدام زد منو به زور به حرف گرفت، قصدش خوب بود ولی من بیشتر اذیت میشدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخ آخ داغ دلم باخوندن تاپیک قبلت تازه شد. من دبستان پسرونه بودم ومعلما خانم و آقابودن. همه حد خودشون ...

این حرفای خصوصی و معذب کننده هم کاملا میفهمم چی میگی، بعضی وقتا که اضافه کاری هستیم همکارم جندتا مسئله رو که ازم میدونه وخصوصیه و راحت نبستم پیش میکشه شروع میکنه مزه ریختن و نصیحت، منم کل مدت استرس دارم و مجبورم صحبت رو دستم بگیرم تا به جاهایی که نممیخوام نرسه یا بحث عوض شه، حالا فک کن سرتم شلوغ باشه و خسته و حوصله حرف زدن نداشته باشی، وای اینا تجاوزه قشنگ

2728
وااااااااااااااااااااااااااااای میفهمم چی میگی، همکارای منم همینن، زمانی که نیاز داری رها بشی گاها ا ...

فکر کن من به زور بلند میشدم میرفتم مدرسه که حقوقم حلال باشه دانش آموزام نمیومدن این میومد منو به حرف میگرفت. اگه شما باردای رو تجربه کردی باشی متوجه میشی چقد ماه های آخر سخته. یه بار سه تا آزمایش تو یه روز داشتم. خودش که گفت کلا برو ولی من شوهرم مرخصی ساعتی میگرفت هی میومد دنبالم میرفتم آزمایش میدادم ومیومدم این هی میپرسید آزمایشه برای چیه حالت خوبه الان چطور سه تا آزمایش و هزاران سوال. لحظه ای که من دوست نداشتم یک کلمه هم حرف بزنم منی که خیلی آدم تودار وساکتی هستم چقد ازهمکارای خانم خوشم میومد چقد به جا وخوب هوامو داشتن ولی دلسوزی مدیرمون خیلی افراااااطی بود. یه استوری ساده میذاشتم ریپلای میکرد واگه میذاشتی تاصبح حرف میزد و فکر‌نمیکرد من باردار به استراحت نیاز دارم و از روی معذب بودن و رودروایسی دارم جوابش میدم 

فکر کن من به زور بلند میشدم میرفتم مدرسه که حقوقم حلال باشه دانش آموزام نمیومدن این میومد منو به حرف ...

دقیقاااااااا میقهمم چی میگی، اینجور ادما معمولا اگه جوابشونم ندی به روت میارن که اره جوابمو ندادی، کلا نمیشه راحت باهاشون ساخت،