2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پسر من از میوه ها تا این سن که 5سالشه فقط موز و سیب وانار وهندوونه میخوره تازگی با بدبختی راضیش کردم آب لیمو وپرتقال میخوره انم از ترس اینکه مریض نشه چون اصلا دارو نمیخوره
پسرم آب میوه طبیعی نمیخوره ... اما بهش کلک میزنم درست میکنم میریزم تو این پاکتی کوچیکا فکر میکنه از اوناس میخوره
دنـــیا ارزش پـــا کوبیـــدن بـــه شـــکمت را نداشـــت ....
ببخـــش مـــرا مـــادر :-(
چه طوری میریزی تو این پاکتی کوچیکا؟؟؟؟؟؟/
پسر منم شیر پاستوریزه رو فقط تو پاکت میخوره اونم شیرعسلشو ولی من دوست دارم خودم شیر عسل درست کنم بخوره به بیرونیا اعتمد ندارم هههههههه
در این سرزمین هر آنچه برما گذشت نیک و بدش از آن ماست مائیم وارث این سرزمین و اندیشه پدران.
-کیک خونگی
-حلوا قلقلی میکردم
-کرم شکلاتی البته با شکللات خیلی کم درست میکردم چون زرده تخم مرغ داره خوبه میریختم تو قالبای شکل دار
-پنکیک + پودر چهار مغز
- بیسکوئیت با چای بسیار کمرنگ
-نون تست که با زرده تخم مرغ اغشته شده و توی روزغن زیتون سرخ میکنم(روغن زیتون مخصوص سرخ کردن)
البته من تو وبلاگ پسرم منو غذایی دراه دوست داشتی برو نگاه کن ...تو دی 1390 گذاشتم
ی مدت هم توی شیرش پودر بلغور میریختم