2752
2734
عنوان

مدارس حضوری

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 21 پست

خبری اومد چند روز پیش تو چین کرونا از مدارس شیوع پیدا کرد دوباره پس نباید عجله کرد 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه چه حضوری تروخدا واکسن چه ربطی به مدرسه داره واکسن از کرونا جلوگیری نمیکنه این صدبار فقط بدن رو تا مدتی ایمن نگه میداره البته اگر بری مدرسه و دانشگاه و جاهای شلوغ بازم کرونا میگیریم شک نکن تو مدرسه غیردولتی حداقل ده نفر آدم تو یه کلاس کوچیک با شیش ساعت ماسک همه کرونا میگیرن چه برسه به دولتی مگه همه در توانشونه برن غیردولتی سال قبل زیاد میگفتن باز میشه الانم با وجود واکسن چیزی تغییر نمیکنه نگران نباشین

sh_n👉❤     آقایون لطفا درخواست دوستی ندن! اگه با نظرم موافق نیستی لطفا ریپلای نزن دوست عزیز!
خبری اومد چند روز پیش تو چین کرونا از مدارس شیوع پیدا کرد دوباره پس نباید عجله کرد 

دقیقا واکسن چیزی رو حل نمیکنه مخصوصا با مدارس و دانشگاه ها که اصلا رعایت نمیشه حالا تو کشورای دیگه هم با این همه رعایت بازم شیوع پیدا کرده دیگه وای به حال این کشور

sh_n👉❤     آقایون لطفا درخواست دوستی ندن! اگه با نظرم موافق نیستی لطفا ریپلای نزن دوست عزیز!
2731
دقیقا واکسن چیزی رو حل نمیکنه مخصوصا با مدارس و دانشگاه ها که اصلا رعایت نمیشه حالا تو کشورای دیگه ه ...

اره واکسن فقط امار مرگ و میر تا حدی کاهش میده وگرنه تاثیری در روند ویروس نداره همه چی باید استاندارد باشه اگه کشورهای دیگه مدارس باز کردن از لحاظ پزشکی و مواد بهداشتی در مضیقه نیستن 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
اره واکسن فقط امار مرگ و میر تا حدی کاهش میده وگرنه تاثیری در روند ویروس نداره همه چی باید استاندارد ...

آره اصلا همینطور تو مدرسه وقتی کرونا نبود هزار تا اتفاق می افتاد واسه بچه ها حالا که دیگه فقط وضعیت بدتر هم میشه

آره اصلا همینطور تو مدرسه وقتی کرونا نبود هزار تا اتفاق می افتاد واسه بچه ها حالا که دیگه فقط وضعیت ...

موافقم 🌹