2733
2734
عنوان

خیلی حس تنهایی دارم ...دارم دق میکنم...هیچ کس ندارم..

| مشاهده متن کامل بحث + 508 بازدید | 25 پست
کته گوجه درست کن  مجبور کن خودت رو که بخوری حتی اگه میل نداری  ببین عزیزم تو این دنیا با ...

بخدا خدا هم یادش رفته منو...من قبلا آدم خوبی بودم نماز شب هم میخوندم...با ازدواجم همه چی رو سرم خراب شده...افسردگی گرفتم...تنها شدم...خسته شدم! الان مبرم به ناهار برسم ممنونم ازت

زندگی به لطف پسرم زیباست...خدایا نگهدار اش باش
خب پس تنهایی عشق کن براخودت...متم خیلی دلم میخادبرم ی جایی ک هیشکی نباشه حتی شوهرم

روز. اول ودوم خوبه...بعد از یک هفته تو خونه تنها باشی شوهرت هم بگه من چند روز بیشتر می مونم...آدم حس بی ارزشی میکنه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا خدا هم یادش رفته منو...من قبلا آدم خوبی بودم نماز شب هم میخوندم...با ازدواجم همه چی رو سرم خراب ...

نه عشقم خدا فراموشمون نمیکنه 

من اینجا به خیلی ها کانال و سایت زندگی سالم و شنیدن فایلای رایگانش رو پیشنهاد میکنم

واقعا کمک کننده هستن 

و حال ادمو خوب میکنن

حتماا همین امروز یه چندتا فایلشو گوش بده ❤

ما میرسیم به جایی که حقمونه 😍💪✌
نه عشقم خدا فراموشمون نمیکنه  من اینجا به خیلی ها کانال و سایت زندگی سالم و شنیدن فایلای رایگا ...

از کجا باید دسترسی پیدا کنم؟

2742
روز. اول ودوم خوبه...بعد از یک هفته تو خونه تنها باشی شوهرت هم بگه من چند روز بیشتر می مونم...آدم حس ...

ن باباحساس نکن خودتو یکم دیگ تحمل میادمیادشوهرت. توک دوری شوهرتم نمیتونی تحمل کنی بایدباهاش میرفتی اونجاتنهاموندی ک چی

ن باباحساس نکن خودتو یکم دیگ تحمل میادمیادشوهرت. توک دوری شوهرتم نمیتونی تحمل کنی بایدباهاش میرفتی ا ...

مرده شور ببرتش من کاری به اون ندارم کلا تنهایی حس بدی بهم دست داده...کاشکی یه دوستی و یا یه خواهری کسی پیشم بود...شوهرم رفته خونه مادرش برای خودش عشق و حال...

2740
سرکارم نمیری؟مادرشوهرت حتماناراحت شده ک تونرفتی دیدنش.اینطورنبس؟

نه نمی رم...نه مادر شوهرم از اولش از ازدواج مون مخالفت داشته...هنوزم زیاد از من خوشش نمیاد...البته من این قضیه رو نمیدونستم وگرنه ازدواج نمی‌کردم