2733
2739
عنوان

دلم شکست وقتی...

| مشاهده متن کامل بحث + 253 بازدید | 22 پست
سلام .شما که خدا بهتون لطف کرده و مادر شدین باید بسیار محکم و قوی باشید .خیلی محکم تر ازینکه حرفای خ ...

ممنونم این روزا یکم دل نازک شدم

من از وقتی فهمیدم لایق بهترینام🥰که خدا تو رو بهم داد😍دخترم🥰
ممنونم اتفاقا از وقتی به زایمان نزدیکتر میشم خدا بعضیا جاها که فکرشو نمیکردیم رسونده

انشالله بیشتر هم می‌رسونه خودتون هم تلاش کنید 

با هر دین و اعتقادی که داری میشه برای رسیدن به هدفم دعام کنی؟ 🤗❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزدلم اون بیچاره چندین بارتوضیح داداصل منظورش یه چیزدیگست..

میگفت خیلیاواسه حرف بقیه یاواسه جنسیت خاص هی بچه میارن نمیتونن واسشون زندگی خوب فراهم کنن خودشون شرمنده میشن..وگرنه همیشه که درروی یه پاشنه نمیچرخه گلم..

توی کروناهم خدابزرگه ماخیلی ازاطرافیانمون اکثراتوی کرونازایمان کردن الان همشون صحیح وسالم

توکلت به خداباشه..واسه برکت زندگیتم بین نمازظهروعصرسوره ذاریات بخون عاایه

2731
عزیزم نخون این تایپیکاروالان بارداری به ملت چ کدوم پدرمادریه که جونشوبرابچش نده اوناحرف مفت میزنن وا ...

آره بخدا شوهرم نسبت به قبل بارداریم تلاششم بیشتر شده حتی اینقدر میشنیم درمورد آینده اش که چکارا کنیم براش حرف میزنیم من حتی خودمم میتونم توخونه کار کنم نع فقط بخاطر پولش کاری که دوس دارم توزمینه کار هنری،،،از روز عاشورا شروع کردم به زیارت عاشورا ایشالله که جواب میگیرم

من از وقتی فهمیدم لایق بهترینام🥰که خدا تو رو بهم داد😍دخترم🥰
2740