2733
2739
عنوان

خستم آقا خسته کاش میشد کَند و رفت از اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 624 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اگه همچین کاری کنه باید اون بترسه نه شما..چون جرمه..و مجازات داره..نترس این کارو‌نمیکنه.

.همه حرفا و‌تهدیدش رو اسکرین بگیر یا ضبط کن که سند داشته باش.بعد شما با همونا تهدیدش کن که میرم با این مدرک وسند ازت شکایت میکنم....

مشکل شما اینه که جوری رفتار میکنی که طرف میفهمه ترسویی اگه دریده باشی و هوچی گری کنی طرف دمشو میزار ...

خانمی ضعف نشون دادی چن سال پیش یک  ادم لاشی سرراهم قرار گرفت و خامم کرد منم چن تا پیام عاشقونه دادمش و....اونم ازمن خاست سو استفاده کنه ک ب خودم اومدم کنار کشیدم اونم تهدید ک پیاماتو نشون میدم و ابروتو میبرم .ولی منم بااینکه دلهره داشتم و ازابروم میترسبدم ب روی خودم نیاوردم و گفتم بدونم پیامی ازمن کسی خونده باشه چکار و فلان میکنمت 😂زدم به سلیطه بازی .خلاصه ک چن روز تکرار کرد دید من کم نمیارم دمش گذاشت روی کولش و رفت .ضعف نشون ندین توی هر شرایطی 

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.