2737
2739
عنوان

یه مانتوی خیلی کوتاه خریدم.عکسش🥲🥲🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 52905 بازدید | 417 پست

باداداشت موافقم

پشت وپناهم خداس وقتی خالق‌کل جهان هستی خداست به غیر او امید بستن اشتباس...هرخواسته ای دارین فقط ازخودش بخاین نه از بندش...اگه باتمام ایمانت ازخودش خواستی بی شک بهش میرسی....خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت همه چی...تیکرتولد۲سالگی گل پسرم
نازی جون چیکارکردی دختر ترکیدی چرا؟    

سلام عزیزم 

هیچی یکی داشت فضولی کارا و حقوق منو میکرد و چطوری خرج کن جوابشو دادم ترکیدم😅

همون نازنین سابقم (nazaniiiin) گویا اختیار پولمو نداشتم ترکیدم 😂 (( من دیگه اون اوس موسی سابق نیستم ))🤪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیزم  هیچی یکی داشت فضولی کارا و حقوق منو میکرد و چطوری خرج کن جوابشو دادم ترکیدم😅

سلام به روی ماهت.خوب کردی جوابشو دادی ولی کاربریت حیف بود  

عجب بیهوده تکراریست دنیا....مهربان باشیم٬هزینه نداره

میری خونه نزدیکانت بپوش به نظرم مثلا خونه دوستت 

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.
2738
مثل اینه من بیام بگم چادرتو دربیار من دوست ندارم مشکی افسردگی میگیرم...همینقدر مسخره

من‌ یک چیز عرف و قانون همراهمه و کسی حق نداره راجع بهش توهین بکنه😁

اللّهُم صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

با اجازه ی عسلی جانم💜

عزیزان لطفا از تاپیکم دیدن کنید🌸

خیلی از ما حتی بلد نیستیم آرزو کنیم و گاهی آرزوهامون رو هم از رو دست بقیه تقلب میکنیم.نگاه میکنیم ببینیم مردم دوست دارن کجا زندگی کنن؟مردم دوست دارن با چه جور آدمی ازدواج کنن؟مردم عاشق کدوم ماشین هستن؟کدوم مارک کیف و کفش و لباس هست که اگر بپوشی همه دهنشون باز میمونه؟...خلاصه میشینیم آرزوهای مردم رو درمیاریم و میفهمیم مردم چی دوست دارن بعد همون چیزا رو میزاریم تو لیست آرزوهامون،اون وقت هدفمون از خریدن هرچیزی فقط درآوردن چشم بقیه ست و هدفمون از شغلی که میخوایم بدست بیاریم کور کردن چشم حسوداست و هدفمون از ازدواج اینه که هرکس زندگیمون رو دید دلش بخواد جای ما باشه!...ولی راستش ما با آرزوهایی که مال خودمون نیست،هیچ وقت رنگ خوشبختی رو نخواهیم دید!...شاید در مقابل اون همه جونی که داریم میکَنیم موفق بشیم حسرت دیگران رو بخریم اما زندگی که چشم مردم دنبالش باشه به دهن آدم مزه نمیکنه که!...من فکر میکنم کاش هر کدوم آرزوهای خودمون رو داشتیم و پیِ دل خودمون میرفتیم .وقتی آرزوهای همدیگه رو میدزدیم، خوشحالی رسیدن به آرزوهامون بار دل تنهاییِ اونایی میشه که اون آرزو رو دارن و بهش نرسیدن .این یعنی شادی که یه ورش غمه...من دوست دارم دنبال دل خودم برم و برای آرزوهای خودم زندگیم رو خرج کنم.من دلم شادی ای رو میخواد که همه وَرش شادیه با آرزوهایی که مال خودِ خودِ خودمه💕💎☄