2733
2734
عنوان

آهنگایی که یه عمر اشتباه میشنیدیم.😂😂😂 (کج شنوایی)

| مشاهده متن کامل بحث + 539 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چیز من قبلنا فک میکردم شاه چو بیرون رود از حجله در اید

بعد دیگع به سنی رسیدم که رفتم مدرسه و اینا دقت کردم فهمیدم شاه چون بیرون رود فرشتع در اید هس

😐بچع بودم خو😳😐

یا الله .... . اللهم عجل لولیک فرج .... . صلوات برای ظهور منجی عالم بفرستید ..... . اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .... .           😃😃یکی از بهترین حس های دنیا یعنی فقط تو رو بخواد😌❤                                                            گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست!).              غیر ت‍ـÃـو از همـه دنیـا دیگه‍ سیره قلبـ💘ـم                ❤یه نفره،ولی خب همه کس منه❤                                                  💙باید گشت به دور عشقی که در به کار انداختن خندهٔ تو تبحر خاصی دارد💙                                                   A💏M                                         از یجـایـی بـه‍ بعـد اون دیگه‍ عشقـت نیـست؛تمـ❤ـوم وجـــودته‍)!                                  "Àmĭʼn"

محسن یگانه 

من اینجوری میخوندم😐باور کنم یا نکنم قلبمو جا‌گذاشته و رفت به هرکی دل فرستادم و تو غمرتنهام گذاشت و رفت

حالا اصلیش این بود😐باور کنم یا نکنم قلبمو جا گذاشت و رفت طفلکی دل سادمو تو غم تنهام گذاشت و رفت

😂😂😂

کاربریمو از تاپیکِ(کاربری رو تحویل گرفتم از...)به بعد حساب کنید چون از کسی تحویل گرفتم.
امشو شوشه لیپک لی لی لونه امشو شوشه یارم پر از جونه بعد فهمیدم میگه لیپک ری هیرونه یارم برازجون ...

گوشات سالمه؟😂😂❤

پیامک دختر به پسر :                                           زن یعنی من که عشوه هایم دود میکند ابهت مردانه ات را                                                                   پاسخ پسر :                                                   قلبونت بلم عچیچم من دل بلابل تو ابهتی ندالم بوچ بوچ😚                                                           بیاین همین الان دست جمعی خودکشی کنیم😶😶😶