2733
2734
عنوان

🔐شب جمعست فردارشنبست برنامه تون برای اهدافتون چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 310 بازدید | 42 پست
باشه ولی چطوری اینستاتو حذف کردیییی؟😢💔

یه مدته حذف میکردم نصب میکردم از گوگل میرفتم‌الان تصمیم گرفتم به هیچ عنوان نصب نکنم

نت سالیانم و دد هفته پیش زدم نصف شددد😓😓

به خاطر خودم نه

هدفم نه فقط نتم پاکش کردم

😂🙊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخوام زود بخوابم 

فردا ۵ ساعت زبان بخونم 

ادامه کتاب 

لایو و سخنرانی گوش بدم 

اشپزی کنم و .....

البته ب غیر از اشپزی بقیه رو تقریبا هر روز انجام میدم

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
2731

من صبح میخوام زود بیدار بشم کارا خونه رو انجام بدم صبحانه بخورم برم مدرسه برا ثبت نام 

بعدشم بیام ناهاربدرستم  بعدشم دیگه استراحت وتا شام و...

تو خیال شو و روژ منی تونی احساسم ☺️امروز مال توئه.قشنگش کن، دقیقا عین خودت 🌱هرگز از چيزيكه واقعا ميخواى دست نكش. صبر كردن سخته، اما حسرت خوردن خيلى سخت تره .🌱♥️برام مهم نيست مردم راجع به من چی فکر می کنن، من با قانون های خودم از زندگیم لذت میبرم.✌🏻 ....راسـت میگـن حادثـه هیـچ وَقـت خَبــر نمیـڪنه مثـل ¦تــ♡ـو¦ ‌ڪه یهــو شُــدی هَمــه یِ زندگیــــم...🦋 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌..یه خانم متاهل کوچولوام که کلی هدف و آرزوهای قشنگ داره 🌱✌که به همشون میرسه...🥰😍👊
تجربی

اگ بیاد باید زود انتخاب رشته کرد؟ تا مهر میتونی برسی؟ چجوریع

لطفا لایکم نکنین اگ چیزی نمیگین 😠میشه برا گل روی امام خوبی ها یه صلوات بفرستین؟😍😍                       
2738
کنکوری هستی ؟ از برنامه ریزیت بگو

اره کنکوری هستم 

میخوندم یک مااهی هست ول کردم

بازم میخام شروع کنم‌با توجه به بودجه بندی میخام بخونم

دوازهمم که توی دوران مدرسه میخونم 

انسانی هستم