2737
2734

حالا یه خاطره بگم 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما نامزد بودیم شوهرم از صبح اومده بود خونمون زمستون م بود چغندر ابپز کردم گفتم باهم بخوریم زمستونم بود گفتم خوبه دیدم این یهو گفت میخوام برم هرچی منو برادرم گفتیم نرو بمون گفت نه باید برم خدا فظی کرد رفت دیدم پنج دقیقه بعد برگشت گفتم چرا برگشتی الکی الکی گفت هیچی بارون بود برگشتم کلی بهش خندیدم 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
اومد

عع اومد؟

به سلامتی

یعنی چی  بس کنین دیگه  فقط بلدین طرفداری خانواده هارو بکنین  اه

👀👀👀بله؟؟

شما میتونی نظر خودت رو‌داشته باشی دلیل نداره منو ریپلای کنی!

اتفاقا درک نتونستی کنید من برای همسر ایشون ارزش قايل شدم وقتی صاحب خونه میگه بگو نیاد باید خیلی احمق باشم بگم شوهرم بیاد!!

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2740