2752
2734
منم استفاده میکردم ولی از وقتی شنیدم سرب داره دیگه نهه
قـــانـون ششُــم: قضــاوت نکُنیــد، غیبـت نکُنیــد، ادعــــا نکُنیــد،سرزنــش نکُنیــد،تحقیــرومسخـــره نکُنیــد، وگرنــه سرتــــــان میایــــد. خُـــداوند شُمـــا را در همـــــان شرایــط قــــرار مـــی‌دهد تــــا ببینــد خودتـــان چـه کـــار مــی‌کُنیــد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستان من سنگ مرداب رو اولین بار زدم. فک کنم یکم زیاد زدم. حالا رفتم حموم میبینم زیر بغلم سیاه شده. ...

هر کس از سنگ مرداب استفاده کرده به خاطر درصد سرب بالایی که داره دکتر بره و آزمایش اندازه گیری مقدار سرب بدن و انجام بده

به نظر من از پد یا زیر پوش ضد عرق استفاده کنید راحت می شید. هزینه زیادی نداره و از طرفی یک بار فقط هزینه می کنید. بارها میشه شست و استفاده کرد. تازه شما یک زیرپوش خریدید که بالاخره نیازتون هست.

برای اطلاعات بیشتر سایت رو ببینید :‌ زیرپوش ضد عرق رادکاور 

http://radkawear.com

آقامون جنتلمنه جنتلمنه

اگه بدنتون بومیده با وجود اینکه نظا فتتون رو رعایت می کنید وعطر استفاده می کنید یه سر به این پیج بزنید اگه بدونین چقدر عالی مشکل من که حل شد آدرس پیج اينستا شونم واستون میذارم@mojezeye_zibayi98 @👇👇