2733
2734
عنوان

ی دکتر خوب برای کاشت مو میخام....

| مشاهده متن کامل بحث + 14754 بازدید | 59 پست

من پسر عموم کلینیک دکتر نیلفروش زاده موهاشو کاشته خیلی خوب شده . ما اول فک کردیم موهاش مصنوعیه یا ازین پروتز موهاست چون خیلی پرو خوش حالت شده بعید بود ازش که همچین مویی در بیاره ... ولی بعدا گفت انگار اونجا خیلی تکنیکای خفن و جدیدی انجام دادن براش .. خیلی راضی بود .. 

قیمتشو خبر ندارم که چقدر شده بود ولی میتونی پرس و جو کنی دیگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من مهر ماه پیش دکتر چعباویزاده کاشت ابرو انجام دادم الان از نتیجه ش خیلی راضیم پر پشت عین چیزی که رو ...

میشه عکس ابروهاتو بذاری وبگی قیمتش چندشده 

گر نگهدار من آن است که من میدانم، شیشه را دربغل سنگ نگه میدارد!!
2731

عزیزم من نمونه کارهای دکتر نیلفروش زاده رو از نزدیک دیدم 

یه بار رفته بودم کلینیکشون چند نفر قبلا کاشت مو انجام داده بودن 

خیلی موهاشون قشنگ شده بود اگه نمی گفتن اصلا کسی متوجه نمیشد کاشت مو انجام داده باشن

عزیزم من نمونه کارهای دکتر نیلفروش زاده رو از نزدیک دیدم  یه بار رفته بودم کلینیکشون چند نفر ق ...

اره واقعا کار کاشت موی دکتر نیلفروش زاده بهترین هست تو ایران. من خودم سال ها پیش انجام داده بود جای دیگه که متاسفانه جوابی که بایدو نگرفتم. ولی الان دو ساله رفتم پیش دکتر نیلفروش زاده و خداروشکر واقعا خوب بود تا حالا

من فقط تجربه خودم رو میگم هر جا رفتین برای کاشت مو فقط هلیا نرین چون دکتر خراسانی فقط پول میگیره، تبلیغاتی که میکنه همش دروغه، فقط دنبال پوله، sut و DHI همش دروغه ، فریبش رو نخورید، یعنی پولتون رو تو چاه میریزین اگه کلینیک هلیا برین، اول که میرین قیمتی که بهتون قولش رو داده رو ۲ تومن میکشه روش تحت عنوان میکروگرافت که همش دروغه هیچ فرقی با شیراز که دستی کار میکنند نداره، ساعت ۹ شروع میکنه تا ۱۲ فقط پیاز مو میکنه سرتون رو لخت میکنه، از اونطرف وقت کم میاره نمیتونه همش رو بکاره، قشنگ جلوی خودم ریخت تو سطل آشغال، تو یک روز پدر آدم درمیاد نکنین با خودتون اینکار رو، یعنی واگذارشون کردم به خدا، راضی نیستم پولی که دادم رو و بدتر از همه آسیبی که به بانک موهام زدند

2706