2733
2739
عنوان

اینجا هرکس کاراگاه بازی در میاره مطمئن باشید راست میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 231 بازدید | 20 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی جدی بعضیا چقدر با حوصله ان  خوب برن داستان و رمان بنویسن دیگه

همون

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
ولی جدی بعضیا چقدر با حوصله ان  خوب برن داستان و رمان بنویسن دیگه

واقعا ،یه پولیم درمیارن ازش

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز
2728
عصابم خورد شد  هرچی گفتیم به تاپیکای قبلی اسی نگاه کنید همه گفتن شما ها کاراگاهید و..

اتفاقا من نگاه کردم،ولی چیزی نگفتم اینجا ادمای بیخود زیاده از کنارشون بگذر اروم به حرفاشونم توجه نکن

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد