2733
2734
عنوان

هفتمین روز کارآموزی...🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 26 پست
عزیزم چه حس خوبی داشت.... من بهداشتم اما خب خیلی دوس داشتم پرستار میبودم.....

البته مریضا کلی سر آمپول زدن و رگ گرفتن غرغر میکنن همراهاشونم بعضیاشون خیلی بددهنن ولی در کل کمک بهشون حس خوبی میده 

من تازه کارآموزیام شروع شده ولی بنظرم خیلی شغل سختیه بنظرم نمیتونم بیشتر از چندسال ادامه بدمش

There is GOD💚💚💚   ..                                               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون سلامت باشی❤

بسلامتی عزیزم عاشقه پرستاریم ارزوم بود یروز پرستاربشم.تاپیکتو خوندم ذوق کردم برات مواظب خودت باش برات ارزوی سلامتی وموفقیت دارم گلم

عجب بیهوده تکراریست دنیا....مهربان باشیم٬هزینه نداره
البته مریضا کلی سر آمپول زدن و رگ گرفتن غرغر میکنن همراهاشونم بعضیاشون خیلی بددهنن ولی در کل کمک بهش ...

اصن نترس منم مث شما سر زدن یه واکسن معمولی حتی دستم میلرزه. راستش هنو خوب نمیتونم پیدا کنم عصله ی دلتوییدو

بسلامتی عزیزم عاشقه پرستاریم ارزوم بود یروز پرستاربشم.تاپیکتو خوندم ذوق کردم برات مواظب خودت باش برا ...

سلامت باشی مهربون 

ممنون از دعات انشاءالله شماهم همیشه سلامت و شاد باشید

There is GOD💚💚💚   ..                                               
2740
اصن نترس منم مث شما سر زدن یه واکسن معمولی حتی دستم میلرزه. راستش هنو خوب نمیتونم پیدا کنم عصله ی دل ...

بله بنظرم هر چ ک میگذره مسلط تر میشم اولا ک خیلی افتضاح بودم تاپیک روز اولم هست خیلی داغون بودم

There is GOD💚💚💚   ..                                               
استادمون تو بخش داخلی باهامون بود دیروز گفت از فردا من نیستم من کووید نمیام این خانم و آقا تازه اومد ...

شما دانشجوی پرستاری هستید؟

میشه برای سلامتی آقامون امام زمان ع یه صلوات بفرستی🌷🌷🌷🙏🏻🙏🏻🙏🏻 اگه امضامو دیدی ۳ تا صلوات هم برای خوشبختی من و همسرم و سلامتی بچه هام و سلامتی پدر و مادرم مهمونم کن🙏🏻🌷🌷🌷ممنونتم الهی که هرکی برای امضام صلوات فرستاد خداوند خوشبختش کنه و گره از همه ی مشکلاتش باز بشه آمین🤲🤲🌷

سلام بچه ها، خوبید؟
من به شخصه در دوره کارآموزی همراه اول شرکت کردم و ازش راضی بودم
و به شما پیشنهاد میدم که این فرصت رو از دست ندید ...
تو دوره کارآموزی بیمه می شید و یه حقوق هم بهتون می دن 

پایان دوره هم اگه ازتون راضی باشند جذب همراه اول می شید...
تو بیش از 100 رشته و فیلد پذیرش دارند
اینم لینکش https://hamrah.academy/internship/
بزنید روش و برید صفحشو ببینید