2752
2734
گلم این چ حرفیه اولین قدم اول بارداری صبوری و حوصله اس ممکنه طول بکشه اما ایشاله ب زودی باردار میشی ...

والا شوهرمم دکتر زینک داده بخوره خودمم عرق کاسنی وخرما و چیزای تقویتی میدم بهش این ماه نشه ماه بعد میفرستمش ازمایش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرتولد دو سالگی پسرمامانه🥰
والا شوهرمم دکتر زینک داده بخوره خودمم عرق کاسنی وخرما و چیزای تقویتی میدم بهش این ماه نشه ماه بعد م ...

اول از شوهر مطمعن شو عزیزم مشکل از خانوم باشه ب راحتی حل میشه ایشاله ک اونم مشکلی نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قربونت عزیزم ممنون برام دعا کن لطفا سالمو سلامت بیاد تو بغلم علائمم ورم سینه و دردنوک سینه شکم درد و ...

منم دوشنبه موعدمه از دیروز یه دفعه صورتم و بالا تنم داغ میشه باز خوب میشه  شب خوب شدم باز امروز از صبح همونجور.. گلویم درد میکنه نکنه کروناس  گر گرفتگی تون از کی بود چجوری بود

2731
منم دوشنبه موعدمه از دیروز یه دفعه صورتم و بالا تنم داغ میشه باز خوب میشه  شب خوب شدم باز امروز ...

گرگرفتگیم بعد موعدم شروع شد عزیزم یهو تب میکنم و از تو انگار اتیش گرفتم یهو خودش فروکش میکنه