2737
2734
عنوان

😐💔 مادر شوهرم میگه که وقتی شوهرم میخواست بمیره....

| مشاهده متن کامل بحث + 1470 بازدید | 42 پست
این که گیر میده درس بخون و بچه بیار یعنی خیلی دوستت داره  بچه هاش دور شوهر گردونده 😐😐😐 دیگه ...

من گفتم اگه بچه بیارم نمیتونم درس بخونم ولش میکنم یا بچه یا درس خودم درس خوندنو خیلی دوست دارم😂😂😂😂

وای بدم میاد مادرشوهر میگه بچه بیار ...اه اه

من یه پسر هشت ساله دارم. دیگه قصد بچه دار شدن ندارم. کرونا گرفته بودم و داشتم میمردم. مادرشوهرم زنگ زده میگه برو دکتر و دوا درمون کن یه بچه بیار😑😑😑😑فکر کرده من مشکل نازایی دارم. حالا معلوم نبود از کرونا جون سالم به در میبرم یا نه. بعد به فکر بچه دومه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من گفتم اگه بچه بیارم نمیتونم درس بخونم ولش میکنم یا بچه یا درس خودم درس خوندنو خیلی دوست دارم😂😂😂 ...

بگو شما میگید درس بخون چشم اول درس بعد بچه هر دو واقعا نمیشه 

درست بخون 😊🤩

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2742
من یه پسر هشت ساله دارم. دیگه قصد بچه دار شدن ندارم. کرونا گرفته بودم و داشتم میمردم. مادرشوهرم زنگ ...

وای چه پررو اه ...مادرشوهر منم گیر داده بعد ازدواج اولش حتما باید یکی بیاری اسمش هم خودم میزارم..منم انقد بهم برخورد ...انگار اون میخواد بزاد  ک اسمشو بزاره ...منم سکوت کردم

وقتی عزیزی فوت میکنه انقد شوک بزرگی به آدم وارد میشه اصلا نمیتونه جلوی فکر و حرکات خودشو بگیره من دو ...

😂میدونم ولی الان با اینکه 28سال گذشته میگه من بچه هامو قربانی شوهرم کردم بچه میخواستم چیکار 

2740
😂😂😂همینجوری بچه بزرگ کرده از سختی کار خبر نداره به توهم میگه بچه بیار میخواستع بچه هارو قربونی ک ...

😂من گفتم بچه نمیخوام غلط کنم بچه هامو قربانی شوهرم کنم

چی شد؟؟؟؟

یکی ب من توضیح بده؟

۱۴۰۰/۳/۱۲بی بی چکم مثبت شد 😍🧿   زود بزرگ نشو‌ دخترم، از الان غصه روزی رو میخورم ، که دیگه اینقدر بزرگ شدی که دیگه نیازی به من نداری،دلم میگیره، همینجوری بمون، بزار من غذات رو بهت بدم ، موهاتو شونه کنم، لباساتو تنت کنم، اخه تو دلیل هر لحظه  نفس کشیدنمی دخترم ….
بگو شما میگید درس بخون چشم اول درس بعد بچه هر دو واقعا نمیشه  درست بخون 😊🤩

😂💔مادرشوهرم یکم قدیمی فکر میکنه 

باش عزیزم من میدونم الان نمیتونم به بچه برسم هنوز خودم بچم😂😂😂