2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونستم ب هرکی هم گفتم گفتن مهم نیس

ازمایشت قند خونت میخواسته چک کنه معلومه ک باید ناشتا باشی

درخودش پیروزے را دیده بود                                                                          براے همین اصرار بہ بازے داشت
حالا واسه خون و کم خونی و تیروئید ک ازمایشش مشکل نداره ن ؟

کم خونی داری ولی تیروئید جز ازمایشت نبود ندیدم من

دوتا عکس بود فقط؟

درخودش پیروزے را دیده بود                                                                          براے همین اصرار بہ بازے داشت
2728

سلام و احترام شبتون بخیر 

کم خونی دارید حتما به پزشک متخصص داخلی مراجعه بفرمایید جهت شروع دارو درمانی

قند خون ناشتا هم بالاست که چون فرمودین قبلش ناشتا نبودین جهت اطمینان از میزان واقعی باید آزمایش دوباره تکرار بشه لازمه ۸ الی ۱۲ ساعت ناشتا باشید

کلسترول تون هم تعدادی بالاست که رژیم غذایی تون هم باید بازنگری بشه

دانشجوی دندانپزشکی هستم 🤗                                 ما نمیتونیم کسی و مجبور کنیم درست رفتار کنه!اما میتونیم کاری کنیم که ارزو کنه کاش درست رفتار کرده بود!
2740
سلام و احترام شبتون بخیر  کم خونی دارید حتما به پزشک متخصص داخلی مراجعه بفرمایید جهت شروع دارو ...

کلسترول بالا باشه چی میشه بده؟ ازمایش تیروئیدم چی مشکل داره؟ 

میشه واسه خوشبختیم صلوات بفرستی؟   
کلسترول بالا باشه چی میشه بده؟ ازمایش تیروئیدم چی مشکل داره؟ 

باعث رسوب چربی های بد توی عروق میشه . باید کنترل بشه خوشبختانه با رژیم غذایی چربی کمتر و پروتئین و فیبر و سبزیجات بیشتر و ورزش میشه اصلاحش کرد.

آزمایش تیروئید شما خداروشکر نرماله و مشکلی نیست 

ویتامین دی هم مرزه توصیه میکنم روزانه یک عدد قرص ۱۰۰۰ ویتامین دی یا هفتگی یک عدد قرص ۵۰۰۰۰ رو تهیه بفرمایید و مصرف کنید 

دانشجوی دندانپزشکی هستم 🤗                                 ما نمیتونیم کسی و مجبور کنیم درست رفتار کنه!اما میتونیم کاری کنیم که ارزو کنه کاش درست رفتار کرده بود!
باعث رسوب چربی های بد توی عروق میشه . باید کنترل بشه خوشبختانه با رژیم غذایی چربی کمتر و پروتئین و ف ...

ممنون ک وقت گذاشتید و جواب دادین شبتون خوش 

میشه واسه خوشبختیم صلوات بفرستی؟   

تیروئیدت سالم فقط ماهی ی دونه قرص ویتامین Dبخور ی کم پایین

ممنون ک وقت گذاشتید و جواب دادین شبتون خوش 

خواهش میکنم زنده باشین 🪴🌻