2752
2734
آها حالا علائمی هم داشتی و نمیشدی یا همینجوری بدون علائم نمیشدی ؟؟؟؟چون من سینه هام به شدت درد داره ...

اره حس میکردم باردارم ولی نبودم،ولی برا سینه درد بگم ک سر این بارداری به شدت درد میکرد 

💖خدا برای من کافیست💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون الان 5 ماهه دنیا اومده

آخی سلامت و سعادتمند باشه خب یادت میاد علائمت چی بود با اینکه بیبی منفی میشد؟ من درد سینه دارم همچنان به شدت یعنی ۳روز بعد موعدم شروع شد!!! ۳ روز قبل موعدم هم لک دیدم و پری نشدم!!!! خستگی و کمر درد و ترشحاتم زیاد بود که الان نرمال شده مثل هفته قبل پری نیست اما هست همچنان و کم و بیش دارم

2731
آخی سلامت و سعادتمند باشه خب یادت میاد علائمت چی بود با اینکه بیبی منفی میشد؟ من درد سینه دارم همچنا ...

هیچ علایمی نداشتم فقط درد پهلو که دکتر فکر کرد سنگ کلیه است و هفته هشت نه بود بوی قهوه حالم رو بهم زد که شک کردم آزمایش دادم

اره حس میکردم باردارم ولی نبودم،ولی برا سینه درد بگم ک سر این بارداری به شدت درد میکرد 

مال منم به شدت درد داره و از همه عجیب تر این بود تا موعد پری نوک سینه هام حساس بود بدون درد آنچنانی ولی بعد گذشتن موعد مثلا ۲۶ ام باید میشدم ۲۹ ام درد شروع شد ۳۰ام شدت گرفت و الان هم بیشتر شده البته میخوابم بیدار میشم کم میشه اما فعالیت میکنم و راه میرم زیاد میشه دیگه خل شدم بیبی هم که منفی🤣🤣🤣

هیچ علایمی نداشتم فقط درد پهلو که دکتر فکر کرد سنگ کلیه است و هفته هشت نه بود بوی قهوه حالم رو بهم ز ...

باز خوبه خیلی اذیت نشدی من با این همه علائم عجیب منفی بی بی چکم 🤣🤣 حالا باید آز بدم شنبه🤭🤭