2733
2734
عنوان

خانومایی که بچه ۷ سال به بالا دارید یا داش اموز /دانشجو های عزیز

| مشاهده متن کامل بحث + 369 بازدید | 51 پست
وای توروخدا یاد پارسال ننداز منو😭😭 بره دیگ برنگرده الهی بچمم استرسی شده بود طفل معصوم 😔😔😔

اخییی😭

به تو از دور سلام ،به سلیمانِ جهان از طرف مور سلام!😢♡ به تو از دور سلام ، به حسین از طرف وصله یِ ناجور سلام😔! به تو دلبسته شدم!! به شبایِ جمعه کربلا وابسته شدم ...  به تو دلبسته شدم !!به خدا من از همه به غیر تو خسته شدم 😢حسین اقام ♡همه میرن تو میمونی برام ...☆              شنیدم پنجره فولادت کربلا میده♡ سلام زندگی ،سلام عشق من؛ الاسلام علیک حجت بن الحسن...♡                                                                                                                     ♡الهی و ربی من لی غیرک؟!♡ (ای مبعود من!،مگه من جز شما چه کسی رو دارم!؟♡)در کدامین نخلستان هستی با دلدار خود بـه راز و نیاز نشسته اي؟در کدامین چاه سر فرو برده و راز دل می گشایی؟کاش می‌دانستیم بیت الاحزانت را کجا برپا کرده اي! یا امام زمان(عج)☆♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سعی کنین تو خونه خیلی باهاش کار کنین  آبجیه من کلاس اولش مجازی بود معلمشونم بیخیال پایش ضعیف ش ...

از پیش خیلی باهاش کار کردم الان کامل میتونه بخونه فقط نوشتن مونده که انشاءالله مدرسه آموزش ببینه

2731
تبریک میگم امید وارم موقع روزی یه کار دستی هم خوشحال باشین

من خودم عاشق کاردستی هستم دوره مربی گری دیدم پیش رو با کانال ها و پیج اینستاگرام آموزش دادم هر روز باهم کاردستی درست کردیم هر مناسبت یا هر آوا یک کاردستی 😄

ای کاش تا آخر سال تحصیلی همین قدر خوشحال باشی من پارسال پیر شدم واقعا خدا بهم رحم کنه امسال ک م ...

سخت نگیرید بیشتر بازی های هدفمند و آموزشی انجام بدید تا آماده باشه یک سری کتاب هست کلاس اولی ها حرکت گذاری شده هست براش تهیه کنید

من پیش  رو تو خونه آموزش دادم خودم الانم هفته ای سه جلسه آنلاین زبان میخونه یک جلسه هم سفال یک ...

دمت گرم🍃😐😐😐😐❤❤❤❤❤

به تو از دور سلام ،به سلیمانِ جهان از طرف مور سلام!😢♡ به تو از دور سلام ، به حسین از طرف وصله یِ ناجور سلام😔! به تو دلبسته شدم!! به شبایِ جمعه کربلا وابسته شدم ...  به تو دلبسته شدم !!به خدا من از همه به غیر تو خسته شدم 😢حسین اقام ♡همه میرن تو میمونی برام ...☆              شنیدم پنجره فولادت کربلا میده♡ سلام زندگی ،سلام عشق من؛ الاسلام علیک حجت بن الحسن...♡                                                                                                                     ♡الهی و ربی من لی غیرک؟!♡ (ای مبعود من!،مگه من جز شما چه کسی رو دارم!؟♡)در کدامین نخلستان هستی با دلدار خود بـه راز و نیاز نشسته اي؟در کدامین چاه سر فرو برده و راز دل می گشایی؟کاش می‌دانستیم بیت الاحزانت را کجا برپا کرده اي! یا امام زمان(عج)☆♡