2733
2739
عنوان

میخوام جدا بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 204 بازدید | 40 پست
بله البته بگم بالاخره ا.. ر.. ض.. ا میشه حالا ب هرصورتی من بتونم کاری میکنم راضی باشه ولی رابطه کامل ...

خوب ینی خودت اصلا دلت نمیخواد؟ 

درسته شربتتونم ولی هممم نزنید اینقدر بابا گناه دارم... 
خوب ینی خودت اصلا دلت نمیخواد؟ 

چراااا منم ا. ر. ض. ا میشم میگم اصل کار ک د. خ. و. ل هست ما نداریم مشکل اینجاست شوهرم میگه طوری نیست بالاخره درست میشه ولی اونم مرده دلش میخواد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونی چقدر کگل انجام دادم چقدر ژل زدم گفتن معاشقه طولانی اینکار کردم صدتا کار کردم نشد  میدو ...

ببین احتمالا بدنت رو نمیشناسی 

برو یکم تحقیق کن

بدونی که بدن زن چجوریه نمی ترسی چون ترس نداره

میدونی اینارو؟

2731
ن من اصلا مشکل اینجوری ندارم عزیزم ما همه کاری میکنیم میرسیم ب د. خ. و. ل من منقبض میشم غیر ارادی کل ...

یه چیز دیگه اگه اهل درینک هستی یه شب که بخوری بعدش هیچی نمیفمی اونم کار رو تموم میکنه یعنی باید زیاد بخوری که مست مست شی اونقت دیگه دست خودت نیس

ببین احتمالا بدنت رو نمیشناسی  برو یکم تحقیق کن بدونی که بدن زن چجوریه نمی ترسی چون ترس نداره ...

اگه ی منبع بهم معرفی کنی ممنون میشم عزیزم من مطالعه کنم شاید مشکل گشا شد

یه چیز دیگه اگه اهل درینک هستی یه شب که بخوری بعدش هیچی نمیفمی اونم کار رو تموم میکنه یعنی باید زیاد ...

خودم مذهبی انچنانی نیستم ولی اهلش نیستم شوهرم ک اصلا ب شدت مذهبی و مخالف

2740
اگه ی منبع بهم معرفی کنی ممنون میشم عزیزم من مطالعه کنم شاید مشکل گشا شد

منبع که نه

همین تو گوگل سرچ کن میاره،

خیلی گنده ش کردن برای دخترا

ترسوندنشون 

به نظرم دخترا بدن خودشونو بشناسن خیلی فرق میکنه

حتما سرچ کن

چراااا منم ا. ر. ض. ا میشم میگم اصل کار ک د. خ. و. ل هست ما نداریم مشکل اینجاست شوهرم میگه طوری نیست ...

یبار چشاتو ببند و بذار انجام بده، دفه بعد برات لذت بخشه

منم سری اول خیلی ترس داشتم ولی بهش غلبه کردم 

درسته شربتتونم ولی هممم نزنید اینقدر بابا گناه دارم...