2752
2734
عنوان

کی بچشو کاردرمانی برده و نتیجه گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 309 بازدید | 25 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ندارم عزیزم سرچ کن و به منشی مشکلتو بگو ببین همین دکتر را وقت میده یا ی دکتر دیگه چون دوتا دکتر داخل مطب هستند ولی بنطرم ی بار پیش خودش برو. میشه بگی بچه هات مثلا چکار میکنند

دوست دارم مردم با هم مهربون باشند .از این همه خشم میترسم
2731
ندارم عزیزم سرچ کن و به منشی مشکلتو بگو ببین همین دکتر را وقت میده یا ی دکتر دیگه چون دوتا دکتر داخل ...

ببین خیلی اذیت میکنه،کاراش اصلا مناسب سنش نیست،به شدت اضطراب داره وبی قراره،پرخاشگر لجباز 

ببین خیلی اذیت میکنه،کاراش اصلا مناسب سنش نیست،به شدت اضطراب داره وبی قراره،پرخاشگر لجباز 

چی بگم فقط میدونم نصفش بخاطر آپارتمان هست و بی حوصله بودن پدر و مادر. البته خودمو میگم ناراحت نشی

دوست دارم مردم با هم مهربون باشند .از این همه خشم میترسم
کلینیک حامی خیلی خوبه یکی از آشناهای ما بچشو برای کاردرمانی میبرد اینجا خیلی راضی بود تازه کار ...

آره حامی رو منم خیلی تعریفشونو شنیدم

یکی از دوستای مادرم تعریف میکرد که نوه ش تو سنی که باید راه نرفت دیگه بردنش کاردرمانی تو همین مرکز حامی اوکی شد

سلام ، دکتر صابر کلینیک پایا پاسداران رو اگر عرض می‌کنید که بله کاملا درسته کارشون خیلی خوبه ، ولی توی همون کلینیک دکتر سیانکی هم هستن که من ایشون رو توصیه میکنم ، داخل این کلینیک آبزرو انجام میدم و جای مجهز و خوبی هستش.