2733
2734
عنوان

یعنی حامللللللللللست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1190 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی به کیتی داره که تو ازمایشگاهها یکم با هم فرق داره یه جاها میگن 10تا20مشکوکه و بالای 20+میشه یه جاها میگن بالای 25+هست و زیر 10 منفیه گلم اما حتی مشکوکم بود بدون چون هنوز اولشه هورمونش کم بوده و دوباره پس فرداش ببرینش بتا بده حتما دو یا چند برابر میشه

فقط اینکه بهش بگین فقط بخوابه و استراحت کنه

خیلی از ماهها خانوما باردار میشن اما چون فعالیت میکنن و نمیدونن خود به خود زمان پری پری میشن و بچه سقط میشه بگو اگه میخوای جاش سفت بشه فعلا یه مدت فقط استراحت کن سر کار نرو دبلیوسی فقط فرنگی هرچی الان استراحت کنه یه حدود چند هفته بعدش براش بهتره
خدایا کمکم کن
2731
نه عزیزم اول از همه این هورمون وارد خون میشه و بعدش وارد ادرار میشه پس وقتی با بی بی چک نشون میده یعنی تو ادرار هست پس یعنی چند روزه تو خونش هم هست پس با ازمایش بتا نشون میده

برو و شک هم نکن گلم ایشالا به سلامتی بیاد یه پسر یا دختر داییه خوشکل
خدایا کمکم کن
مبارکه دوستم ..بعضی ها تا اخرین ماه بارداری کامل پریود میشن ..خانوم داداش من سر دوتا بچه اش ماه دوم می فهمید باردار ه چونکه اولین ماه رو یه پریود کامل میشد .... انشالله به سلامتی نی نی دنیا بیاد ...
کوله بارم بر دوش، سفرى مى‎ ‎باید،سفرى تاته تنهایى محض...

هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!
دوستای گلم که دیشب همراهم بودین امروز صبح زنداییم آز خون داد مثبت بود حامله بوده بتاش ۶۴۸ بود خیلی خوشحاله داییم داره بال در میاره هههههه با اقدام اول باردار شد الهی خدا به هر که میخواد بچه بده
خداجونم دوست دارم فقط همین...
2706