2752
2734
عنوان

کیا فیبروم بزرگ داشتن و پیش کدوم دکتر رفتن .بیاین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 809550 بازدید | 14380 پست
سلام دوستان میگم کسایی که پیش دکتر آصف عمل کردن و تهران نیسن جواب رو برای خانم مهربان فرستادید، جو ...

فقط شنبه و چهارشنبه ساعت ۴ ظهر تماس بگیری منشی خانم طهماسبی جواب میده به من گفتن دکتر تا ۱۲ نیستش شاید دکتر آصف هم نباشه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام عزیزم.فیبروم شما از چه نوعی که گفتن باید عمل باز بشی؟

سلام اینترمورال رو به ساب سروز. بخاطر بزرگیش و اینکه رحمم آسیب نبینه و با یه برش تو یه سنت درش بیارن گفتن باز وگرنه جز بزرگی شکم مشکلی ندارم

سلام من رفتم حضوری دوبار مطب دکتر آصف که یه وقت در نهایت گرفتم از خانم دکتر طهماسبی که اونم فرداش کن ...

سلام عزیزم

به سلامتی

من آخرش متوجه نشدم، عمل باز کنی یا امبولیزه؟

انگار خوب امبولیزه رو نگفتن

سلام عزیزم به سلامتی من آخرش متوجه نشدم، عمل باز کنی یا امبولیزه؟ انگار خوب امبولیزه رو نگفتن

عزیزم دکتر گفت برو درباره آمبولیزه اول پیش دکتر قناعتی تحقیق کن اگه کاندیدای خوبی نبودی بیا برای عمل باز و گفت هی نرو اینور و اونور مطالب بخون😅 برو مستقیم و ویزیت شو ‌  . 

من تازه تزریق کردم راستش نمیدونم باید شش ماا صبر کنم

ااا.من فک کردم دوره اش سه ماهس.اگه بنا باشه اثر بذاره باید تو همون ماه های اول خودش نشون بده دیگه.🤔.یعنی آمپول می دن واسه شش ماه بعد؟ یا خدا!!!😩.چقدر علافی داره. من هنو  اصف جاه  ندیدم.عزیزم فیبروم شما چیه؟ ممنون میشم جواب بدی.