2733
2734
عنوان

کیا فیبروم بزرگ داشتن و پیش کدوم دکتر رفتن .بیاین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 803875 بازدید | 14320 پست

بچه هایی که عمل باز کردن کاش میومدن میگفتن تا چند روز حالشون خوب نبود

من یه شنبه عمل کردم و دکتر گفت فردا برم حموم و بخیه هام خودش جذب میشه.

ولی درد دارم 

خیلی سخت بلند میشم

از بس بهم فشار میاد سرم درد میگره

بقیه هم همینطور بودن؟

بچه هایی که عمل باز کردن کاش میومدن میگفتن تا چند روز حالشون خوب نبود من یه شنبه عمل کردم و دکتر گف ...

بله کاملا طبیعیه تا ده روز درد داری پنج روز اول درد شدیده و بعد هی کمتر میشه. تا دو ماه هم با عطسه و سرفه درد خفیف داری معلومه که طبیعیه

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله کاملا طبیعیه تا ده روز درد داری پنج روز اول درد شدیده و بعد هی کمتر میشه. تا دو ماه هم با عطسه و ...

عزمزم شما چند وقته که عمل کردین؟ سونو رفتین بعدش؟

خدا رو شکر که مشکلی پیش نیومده برات؟

فردا برمیگردم شهرمون

خیلی نمیتونم راه برم

خیلی عمل سختیه

فکرش نمیکردم

اگه اثر مسکن از بین بره که دیگه هیچی

2731
شاغلین؟بهتون مرخصی چندروز دادن؟ تا جایی که من اطلاع دارم مشابه عمل سزارین اابته فک کنم یه مقدار سخت ...

تنها شباهتش فک کنم اینه که شکم رو باز میکنن

من یه خانم که سزارین بود چنتا اتاق کنار من بود ولی اون خدا رو شکر خودش راه می‌رفت در حالی که من با بدبختی و کمک یکی دیگه راه میرفتم

اینا یادم رفت بگم من اتاق خصوص گرفتم. تو اون شرایط آدم اصلا حوصله یکی دیگه رو نداره

و دستشویی مشترک میشه که خیلی بده

فک کنم ارزش داره یک و خورده ای بیشتر بدی

تنها شباهتش فک کنم اینه که شکم رو باز میکنن من یه خانم که سزارین بود چنتا اتاق کنار من بود ولی اون ...

شما هم از بالا شکم را باز کردن ؟ خداروشکر قسمت عملش تموم شده انشالله دردتونم بعد از یک هفته از بین بره 

شما هم از بالا شکم را باز کردن ؟ خداروشکر قسمت عملش تموم شده انشالله دردتونم بعد از یک هفته از بین ب ...

ممنون عزیزم

انشالله شما نیاز به عمل پیدا نکنید

پایین شکم رو حدود ۱۵ سانت باز کردن

سلام خانمها منم راهنمایی کنید توسونوی من نوشته یک میوم ساب سروزواینترامورال درقسمت خلفی فوقانی بادی به ابعاد ۱۳X19mm رویت شدخواهش میکنم هرچیزی میدونید بگید اندازه ش چقدر ؟کجای رحمه؟ یه کیستم دارم که به خاطر اون ال دی داده ازامشب میخوام بخورم آیاسایز فیبرم هم کم میشه باال دی ؟🙏🙏🥺