2737
2739
عنوان

کیا فیبروم بزرگ داشتن و پیش کدوم دکتر رفتن .بیاین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 801400 بازدید | 14291 پست
من مجردم و ۳۶ سالمه و تقریبا ۲هفتس متوجه این مشکلم شدم دکترایی که تحقیق کردم دیدم عمل باز بهتره چون ...

آمپولی که میگین فک میکنم منظورتون آمبولیزاسیون باشه درسته!!!؟

اگه اونه که بچه هایی که تو این تاپیک نظر گذاشته بودن در موردش ، زیاد راضی نبودن ...حالا خودتون باز بیشتر تحقیق کنید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

کسی امپول زولادکس زده ؟ چجوریه ؟ عوارصش چیه؟آصف داده . من واقعا دوست ندارم بزنم. هرکاری کردم نده بهم ...

شما زدین آمپولو؟ 

آخه من اصلن مشکل درد و خونریزی پریودی ندارم ..میترسم هورمونامو بهم بریزه

2731
2740
من مجردم و ۳۶ سالمه و تقریبا ۲هفتس متوجه این مشکلم شدم دکترایی که تحقیق کردم دیدم عمل باز بهتره چون ...

سلام عزیزم منم مشکل شما را داشتم و مثل شما مجردم و 35 سالمه 

پارسال با دکتر اصف جاه جراحی لاپراسکوپی شدم و تا الان مشکلی نداشتم و واقعا کارشون عالیه فیبروم من ساب سروزال بود حدود 15 سانت 

بسیار عمل راحتی بود اما یکی از دوستانم همین عمل را باز انجام داده با یک دکتر دیگه شهرستان بعد از چند ماهی که درد شدیدو چقد دوران نقاهت طولانی را تحمل کرد  متوجه شدن که یه فیبرومی باقی مانده 

سلام عزیزم منم مشکل شما را داشتم و مثل شما مجردم و 35 سالمه  پارسال با دکتر اصف جاه جراحی لاپر ...

خداروشکر که سلامت هستی الان عزیزم 😍مرسی از پاسخت منم دنبال وقت از دکتر اصف هستم من تنها فکرم حفظ رحمم هستش 

سلام  من دو تا زایمان طبیعی با فیبروم داشتم 

دکترم هم گفت  اصلا  لازم  جراحی کنی 

فقط بارداری م دوتا ش از ماه پنجم به بعد استراحت مطلق  بودم 

فیبروم ها خیلی بزرگ هستتن

http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1532549