2733
2734

14 تا میفرستم اول سلامتی امام زمان

و بعد برطرف شدن مشکلاتت و همه مریض ها

التماس دعا دارم برایه داداش 20 ساله مریصم و مادرم😭

برایه فرج امام زمان صلوات بفرستید🌘��🌍🌍🌍🌍🌍🌍��اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب

💚💚💚اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و اهلک عدوهم من الجن والانس من الاولین و الاخرین آمین یا رب العالمین.💚💚💚..به نیت شفای پدر دوست عزیزم @سیاهیشب    

لطفا برای سلامتی و فرج امام زمان صلواتی هدیه دهید 🙏🙏🙏    💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚                                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

14 تا میفرستم اول سلامتی امام زمان و بعد برطرف شدن مشکلاتت و همه مریض ها التماس دعا دارم برایه داد ...

حمد شفا خوندم ...الهی به حق بیمار دشت کربلا بیمار شما شفا پیدا کنه...آمین🤲🤲🤲 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

لطفا برای سلامتی و فرج امام زمان صلواتی هدیه دهید 🙏🙏🙏    💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚                                   
قربون محبتت  اسمش زهره هنرجو هست من اين عدد ابجد كه گفتي رو بلد نيستم  محبت شما رو فرامو ...

عزیزم عدد ۲۱۷ هست ...۱۰۰ تا شما بخون بقیش من می خونم ...بگو امشب شروع کنیم یا فردا ؟؟؟ فقط از اول آیه الکرسی تا علی العظیم باید بگی بقیه نگو که ختم بهم می خوره

2728
دستت درد نكنه يه دنيا ممنون  ايشالا از خدا هر چي كه ميخواي بهترينش رو بهت بده 🙏  همين ا ...

نه عزیزم زحمت نیست نگران مریضتون هستم🥺🥺🥺 چون من قبلا خیلی خوندم زودتر می خونم برا همین بیشتر برداشتم ...من الان شروع می کنم ...یادت باشه فقط آیه اول آیه الکرسی یعنی تا علی العظیم...بسم الله الرحمن الرحیم 

ممنونم عزیزم از یادآوریتون 🙏🙏🙏صد البته صلواتها رو به نیت امام سجاد برای سلامتی و فرج امام زمان می ...

خواهش می کنم وظیفم بود

خسته تر از انم که بگیم به چه علت 💔خیلی میگن دعای نی نی سایتی ها گیراست پس یک نفر عاجزانه ازتون درخواست می کنه اول برای فرج و سلامتی مولامون بقیه الله (عج) دعا کنیدبعدم برای من😔زندگی تا اینجا بهم سخت گرفته 💔دوصلوات مهمانم کنید اولی به نیت فرج و سلامتی مولام بقیه الله(عج)♥️دوم برای براورده شدن حاجت قلبیم 💔😔انشاءالله محرم ۱۴۰۳ حاجت رواشده باشم بلند بگو امین .اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل وفرجهم .هرکسی امضام خوند و دعا کرد بهم بگه خیلی خوشحال میشم🥺
باشه چشم نميدونم با چه زبوني ازتون تشكر كنم  منم الان شروع ميكنم

۱۱۷ آیه الکرسی ختم شد الهی به حق بیمار دشت کربلا خدا به خانوادش رحم کنه و شفا بده 🤲🤲🤲الهی آمین یا رب العالمین 

۲۰۰

لطفا برای سلامتی بابام دعا کنید ممنون

آخر نفهمیدیم زندگیه یا شکنجه گاه...                        خسته‌ام...                                                                              مثل هیزمی که سوخته و خاکستر شده                             ولی بازم ازش انتظار دارن بسوزه...   🖤🥀                                     اگر زندگی مرگ است و مرگ است زندگی                                  پس درود بر مرگو  🖤 ⚰️ 🖤   مرگ بر زندگی                                                                                                                                    مثل تنه خسته ایی که خواب میخواهد💔                                 انقدر خسته است جانم!   🖤  🖤                                          که مرگ میخواهد🥀⚰️🥀.                                                    نیستی بابا...  و همین برای خوشبخت نبودن کافیست. 
2740
دستت درد نكنه عزيزم  زبانم قاصر هست از اين حجم محبت شما  منم خوندم  انشاالله نفست ...

سلام دوست گلم...یه کلیپ دیدم برای شفای مریض خواستم بگم بهت دیدم همه تاپیک هات قفله اینجا میگم ...نزدیکترین عزیز مریضتون بگو  بین نماز مغرب و عشا دورکعت نماز بخونه به نیت نماز حضرت زینب و بعد از نماز ۶۹ مرتبه در سجده این ذکر رو بگه 💚یا رباه💚انشاالله در این ایام  که متعلق به حضرت زینب هست              خداوند متعال خودش این مادر رو به آغوش خانواده برگردونه🤲

قطره نوفازلین چشمی تا ۵ روز در هر سوراخ بینی ۳ قطره ...برای تنگی نفس بیماران کرونایی ...می گفت یه پزشک آلمانی گفته 💚الله اعلم💚خدا همه بیماران رو به حق این روز ای عزیز  شفا بده🤲🤲🤲

سلام نازنين جان  تموم شد متاسفانه فوت كرد 😭 ممنون از لطفت

تسلیت میگم 🥺🥺🥺🖤🖤🖤خدا به شما صبر بده و جای ایشون تو بهشت برین باشه 🥺من خودم مرحوم مادرم رو چند سال پیش  با ناباوری از دست دادم فقط اینو می دونم که وقتی اجل برسه ساعت ی درنگ  نمیکنه🖤🖤🖤

ممنون عزيزم ، آمين  خدا رحمت كنه مادرتون رو  قطعا جاي مادرتون توي بهشت هست چون دختر باكما ...

خواهش میکنم گلم خوبی از خودتونه ...عزیزم من فکر میکنم مرحومه بسیار زن باایمان بوده که روز شهادت امام سجاد و ماه محرم پیش  خدا رفته 😔😔😔اگه امروز دفنشون کردن افتخاریه برام نماز شب اول قبر براشون بخونم .لطفا خبرش بده...خدا صبر به بازماندگانش عطا کنه🤲🤲🤲

سلام عزیزم تو تاپیک خودم نمی‌دونم چرا ریپلی نشدی 

خدا مادرتونو رحمت کنه فاتحه و صلوات میخونم خدا دلتونو شاد کنه💓🌸

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2706