2737
2734
عنوان

اعتقاد دارید اعمالمون رو حالات چهرمون تاثیر میذاره/گناه و کار خوب

| مشاهده متن کامل بحث + 571 بازدید | 20 پست

دوست داشم اینجوری باشه

(حالا نماز از نظر من دلیل بر خوبی یا بدی کسی نیست) ولی خیلی دوست داشم انسان های درست کار چهره زیبا تری داشتن،،، منتها هرچی خیلییی بد دیدم فوق العادههه زیبا بودن انصافا🤦‍♀️ (هرچند که این زیبایی صورت بود نه سیرت! ولی به هرحال چهره هاشون خیلی خوب بود...)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه دخترسیدی تو پیش دانشگاهی بود صبحگاه دعای عهد یا آل یاسین زیارت عاشورا و.. میخوند یعنی به قدری صدای دلنشینی داشت که عاشقش میشدی صورتش خیلی نورانی بود چشم‌هاش معصوم بود چهرش قشنگ خاطرم هست با اینکه درکل معمولی بود خیلی به دل می‌نشست یه آرامش ذاتی داشت

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
اره فقط خوبارودیدم نورانی میشن  البته توفیلما همه ی ادم بدارو زشت میکنن توواقعیت ندیدم

دیدم آدمایی ک خوشگل نیستن ولی چون خیلییییی خوبن و همه مردم ازشون راضین چهره جذابی دارن

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
2728
سلام عزیزم درخواست دوستی دادم لطفا قبول کن سوال راجع شهدا دارم ممنونم

سلام عزیزم ببخشید سایت نبودم تازه دیروز اومدم

در خدمتم عزیزم

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!