2737
2734
عنوان

سر دخترم همیشه وحشتناک داغه حرارت میزنه از سرش 2 سالو نیمشه

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 29 پست

منم نگران شدم تا الان فکر میکردم طبیعیه. وقتی تو شکمم بود هم من کلا گرمم میشد گر میگرفتم همسرم زیر کولر یخ میزد من گرمم میشد

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
خدا همه رو شفا بده اگه اینطور بود متوجه می‌شدیم نه 

نمیدونم ولی همون وقت زن داداشم میگفت یه بیمار داشت دکتره که بعد 13سال متوجه بیماری قلبیش شده بودن و تقریبا ازش ناامید بودن.برادرزاده من هیچ علامتی جز این نداشت

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ای بابا نگرانم کردی  الان باید برای چکاپ چی بریم کجا بریم؟

عزیزمن من نگفتم که بترسی گفتم که هوشیار باشی.برو متخصص کودکان و بگو بچم اینجوریه و قلبشو بگو حتما چک کنه.اینم بگم زن داداشم دوتا دکتر برد هردو گفتن عادیه ولی برد متخصص قلب کودکان با چند ثانیه شنیدن فهمید مشکلش چیه و ارجاع داد فوق تخصص قلب 

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست

کف پاهاشم اکثرا بخاطر عرق خیسه  

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
2740
آره بچه منم زیاد عرق میکنه حالم بد شد نگرانم 

بخدا منم نگران کردی تا الان فکر میکردم طبیعیه

بخدا منم نگران کردی تا الان فکر میکردم طبیعیه

الان یه تاپیک دیگه نی نی سایت خوندم خیلیا نوشته بودن اینطورین 

شوهرمو از خواب بیدار کردم گفتم میگه نه بابا من خودم اینجوریم‌ چیزی نیس😐

ولی یه متخصص میبرمش خیالم راحت شه 

کاش کرونا نبود نمیشه برم دکتر فعلا با این وضعیت مشهد

الان یه تاپیک دیگه نی نی سایت خوندم خیلیا نوشته بودن اینطورین  شوهرمو از خواب بیدار کردم گفتم ...

منم بخاطر کرونا کلا قرنطینه ام بیرون نمیرم ولی از قلبش تقریبا مطمئنم سالمه چون بارداری اکوی قلب دادم سالم بود شکر خدا

همون صدای قلب تو سونو رو میگی؟ 

نه اکوی قلب جنین بود ۵۰۰ تومن دادم مثل سونوگرافی بود تو بارداری دکترم برام نوشت واسه این بود که دریچه و ضربان و سوراخیو این چیزارو تشخیص بدن