2733
2734
سحرجون این به فکرمنم رسیداما کد به تلگ رامشم میاد.
یه پنج هزار تومنی گذاشتم زیر فرش که یادم بره بعده ها پیداش کنم خوشحال شم.اما الان 3 ماهه از فکرش بیرون نمیام چکارکنم😂😂😆😆😆😆

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دسترسی به گوشی شوهرت نداری و بهش شک داری میتونی یه خط بخری و تلگگرام نصب کنی و با شوهرت چت کنی میفهمی خیانتکاره یا نه رو کامپیوترت هم میتونی تللگرام نصب کنی
بهترین حس من تو زندگیم کنار تو و پسرم بودنه
مردی که خیانت میکنه هیچ وقت آدم نمیشه این قسما و دست رو قران گذاشتنا هم الکیه بابای من هفت ساله داره خیانت میکنه با دامادو نوه از رو هم نمیره هربارم قسمو آیه دروغ میخوره تازگیا که خیلی بی حیا شده میگه خلاف شرع که نکردم صیغه کردم
تعقیبش کن ازش فیلم بگیر بلاخره باهرکی باشه باهاش یه قرار میزاره خودت نمیتونی یه دوست امین پیدا کن اگه ماشین داشته باشه بهتر نذاشت اژانس ساعتی کرایه کن تعقیبش کن مخصوصا روزی که میبینی به خودش بیشتز میرسه
سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
خیلی ها موقع خیانت همسر میگن که درسته که اشتباه کرده و به ما بد کرده اما برای بچه اش پدر فوق العاده ایه و به این علت جدا نمیشن.. اما به نظر من مردی که خیانت کرده و تعهد سرش نمیشه هرگــــــــــــــــــز هم نمیتونه پدر و الگوی خوبی برای بچه اش باشه ، اینا همش توجیهات خانمهای ترسوییه که میخوان از شوهرشون جدا نشن به هر قیمتی !
ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم