2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دو سال زمان دارم تا ویزام بیاد تو این مدت باید مدرکمو بگیرم کلاس رفتی؟

نه کلاس نرفتم. پایه زبانم قوی بود فقط یه سری فایل دانلود کردم خوندم با سوالاش. اگه بیس زبانت قوی نیست باید کلاس بری. کلاسای برزآبادی یا خادم خوبن شنیدم. گوگل کن آدرساشون میاد الانم آنلاین کلاس دارن

2731
در چ حد راحت میتونی مکالمه داشته باشی؟ و چطور زبانتو تقویت کردی؟

اره عزیزم کاملا راحت میتونم صحبت کنم.اموزش مکالمه گرفتم.فیلم زبان اصلی زیاد میبینم.خواهرم هم چون کشورهای دیگ میره مدرک زبان گرفته و عالی عالی عالی حرف میزنه.که وقتی پیش هم هستیم کلا انگلیسی حرف میزنیم که اگر غلطی دارم بهم یاد بده.

اره عزیزم کاملا راحت میتونم صحبت کنم.اموزش مکالمه گرفتم.فیلم زبان اصلی زیاد میبینم.خواهرم هم چون کشو ...

همین میخواستم ببینم فیلم و اهنگ هم تاثیر داره رو اسپیکینگ حالا ریدینگ رو انلاین کلاس شرکت می کنم

همین میخواستم ببینم فیلم و اهنگ هم تاثیر داره رو اسپیکینگ حالا ریدینگ رو انلاین کلاس شرکت می کنم

تاثیر داره. ولی بهتره روی اسپیکینگ آیلتس تمرکز کنی 

هم کتابهاش هست عم فیلم‌های آموزشی. 

تاپیک های مختلف رو میگن. کلماتی که استفاده میشه. اینکه چه طوری جواب بدی که هم مرتبط باشه هم زیاد حاشیه نری

فیلم هم خواستی در کنارش ببین... 

2738

برای مکالمه خیلی تاثیر داره.میگن اول حسابی گوش بده بعد تکرار کن تا مغزت به کلمات عادت کنه.بعدش دیگ سریع میتونی حرف بزنی و متوجه بشی چی میگن.باید انقدر تکرار تمرین کنی که برات عادی بشه که موقع حرف زدن رو کلمات فکر نکنی مثل فارسی روان صحبت کنی