2733
2734
عنوان

کامنتا منشی نامزدم زیر پستاش ....

| مشاهده متن کامل بحث + 91630 بازدید | 387 پست
دقیقا خیلی از رییسا خودشون دنبال منشیای اینجورین من خودم مدتی دنبال کار بودم اگهیای منشیو ک پیام م ...

وای دقیقا حرف دل منو زدی

من هر اگهی ای تو دیوار رو که میخونم نوشته ظاهر اراسته و ... و منظورش از ظاهر اراسته چیزای دیگه ست

یا یکیشون میگفت قبل اینکه بیای مصاحبه باید تماس تصویری برقرار کنیم چهرت رو ببینم

یکی دیگه تاکید کرده بود عکس قدی بفرستید😑

نتیجش این شده اونایی که به قول شما با استعداد هستن یا اونایی که نیاز مالی دارن بیکار باشن،از اون طرف یه عده بخاطر ظاهرشون و عشوه ریختن سر کار باشن

...

تمام تاپیکو خوندم

تاپیک های قبلی هم خوندم

هم میدونم شما 18 سالته هم اینکه اون منشی 23

هم حیلی چیزای دیگه

حال انشا نوشتن ندارم

توی یه جمله نظرمو میگم

"موندن با این مرد یعنی خریت محض و تباه کردن ایندت"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تمام تاپیکو خوندم تاپیک های قبلی هم خوندم هم میدونم شما 18 سالته هم اینکه اون منشی 23 هم حیلی چیز ...

منم رفتم خوندمم نود ونه درصد موافقم باهات

خییییلی مشکوکه 

خیلی زیاد

حالم بد شد اصلا.

اون یه درصدشم به خاطراینه که حتما باید بره پیش مشاور قبل از هراقدامی

بعد اگر مشاور بهش گفت به درد زندگی نمیخوره اون وقت موندن باهاش دیگه صددرصد خریت محض هست.

ااسی اون تاپیک که گفته بودی بهت گفته با مشاورت روهم ریختین(توهمین مایه ها بود) من توذهنم اومد که اگر کسی ریگ به کفش نداشته باشه به همسرش هم شک بیخود نمیکنه.

همون مثال کافر همه رابه کیش خود پندارد.

حالام به جا این پلیس بازیا که راه انداختی

برو پیش یه مشاورتوپ و درجه یک تاراهنماییت کنه

حیف از جوونیت اگر دنبالشو نگیری که این آقا اهل زندگیه یا نه

که چندسال بعد پشیمون نشی

شایدم واقعا شکات بیخوده

بازم حیف که الکی خودخوری کنی واستامینوفن بخوری

پس بهترین راه کمک از یه مشاور خانواده هست

منم رفتم خوندمم نود ونه درصد موافقم باهات خییییلی مشکوکه  خیلی زیاد حالم بد شد اصلا. اون یه ...

چه عرض کنم

پایه های اساسی یه رابطه حرمت و اعتماد و احترامه

این اقا پسر با عرض معذرت ریده به هر سه تاشون 

و علنا ادای مجردا رو در میاره!

در حالی که هنوز عقدن...

شایدم درست شد با مشاوره رفتن نمیدونم "اگه" برن...

2731

عزیزم الان که نامزد هستید و هنوز برای این مرد تازگی داری نمی تونی جمعش کنی مطمئن باش آینده ای باهاش نداری چند سال دیگه با یه بچه مجبوری از زندگیش بری بیرون.

شما توی مرحله شروع زندگی مشترک هستی من وسطش هستم از تجربه دیگران استفاده کن ، اگه الان دیدی داری اذیت میشی بعدا که عروسی کنی صد برابر سخت تر میشه پس لازم شد جدا بشو و یه عمر عذاب برای خودت درست نکن.

2738

ممنونم بچه ها همه ی نظراتتون رو خوندم ... سعی میکنم فعلا به خانوادم چیزی نگم و خودم باهاش حرف بزنم ببینم چ توضیحی داره ... یه کمم حواسم رو بیشتر جمع کنم و با سیاست تر برخورد کنم ...

ممنونم از وقتی ک گذاشتین و راهنمایی کردین ...     سلاااامت باشین همیشههه