2733
2734
عنوان

روز اول پریودی خیلی بهم سخت میگذره😣😣😣😣.به شمام همینطور؟

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 44 پست
من مامانم غذا میپزه خودم نمیتونم برم بکشم بخورم مامانم واسم میریزه میاره☹️چقد سختته پاشی غذا درست کن ...

تازه فک کن یه بچه م داشته باشی باید پارک ببریش 

تو خونه م که هستی از سر و کول ت بالا میره

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینو دیگه شوهرت بلده بپزه بگو پاشو یه نیمرو بپز یه شبم دست پخت تو رو بخوریم ببینیم چطوریه😂

الان بهش محولش کردم

بخدا در حد همون نیمرو بلده

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2728
وای🤦‍♀️

الان فیلم عروسی مون رو گذاشته میگه توام بیا نگاه کن😕😕😕

من اون روز خیلی عصبی میشم. شوهرمم معمولا خونه نیست.  تنهایی و عصبانیت و درد و دل پیچه.

من دو سه روز پیش پاچه ش رو خوب گرفتم🤣🤣🤣

امروز منو همه دوست هام پریود شدیم باهم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤪🤪🤪🤪

پس امروز روز پریوده🤣🤣🤣

2740
عزیزم ماساژ بده حوله گرم بزار خیلی تاثیر داره

یه کیسه آبگرم برقی دارم

دخترم گرفت بردش😣😣😣

پس امروز روز پریوده🤣🤣🤣

اره اونا تازه فردا امتحان نمونه هم دارن بیچاره ها همه دل درد

گذشته هایت را ببخش زیرا انان همچون کفش های کودکی ات نه تنها برایت کوچک هستند بلکه تو از برداشتن گام های بزرگ باز می دارند 
خوش به حالت شوهر من هیچ وقت نیست که پاچه اشو بگیرم. حداقل آروم بشم.

واقعا خوش به حالش