2737
2734
عنوان

لکه بینی بعد پریود روز ۹ سیکل

| مشاهده متن کامل بحث + 8051 بازدید | 36 پست
اره احتمال داره  اون لکه برا آزاد شدن تخمک بوده پس  انشالله بارداری

خدا از دهنت بشنوه عزیزم.خدا نی نیتو برات نگه داره.امروزم موعدم بود که پریود نشدم ان شاالله نشم.لطف کردی جوابمو دادی خیلی ممنونم ازت.با اینکه تاپیکت جدید نیست انتظار نداشتم به این زودی جواب بدی.هرچی از خدا میخوای بهت بده.امیدوار شدم.ممنون از انرژی مثبتت

خدا از دهنت بشنوه عزیزم.خدا نی نیتو برات نگه داره.امروزم موعدم بود که پریود نشدم ان شاالله نشم.لطف ک ...

خواهش میکنم عزیزم روزه ام برات دعا میکنم انشالله بیبی چکت مثبت بشه 

خبرم کن بیبی چک زدی 

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش میکنم عزیزم روزه ام برات دعا میکنم انشالله بیبی چکت مثبت بشه  خبرم کن بیبی چک زدی

قبول باشه عزیزم خوش به حالت.چشم حتما خبر میدم فعلا که دو روز از موعدم گذشته سینه هام درد داره دل دردم دارم بعضی وقتا ولی آزار دهنده نیس جزئیه.ترشحاتمم کم شده نسبت به قبل.زود زودم دلم ضعف میره گشنم میشه ولی بی بی چک نزدم میخوام صبر کنم یه هفته بگذره بعد. که اگه مثبت نشد نخوره تو ذوقم

قبول باشه عزیزم خوش به حالت.چشم حتما خبر میدم فعلا که دو روز از موعدم گذشته سینه هام درد داره دل درد ...

سلام عزیزم  شما باردار بودی ؟

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
اصلا نمیدونم دلیلش چی میتونه باشه دیگه...فکر کن دوشنبه هفته پیش من پریود شدم.تا چمعه بود بعد ۲روز قط ...

سلام دلیل لکه بینی شما چی بود ؟

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
هنوز نرفتم دکتر

هنو داری لکه بینی ؟

من اومدم با سرنگ تمیز بتادین داخل زدم قط شد لکه بینیم 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡