2737
2739
عنوان

روش پیشگیری از,بارداریم

| مشاهده متن کامل بحث + 938 بازدید | 48 پست
منم یه دونه خودم خاستم اوردم حالا هی از اینور اونور میشنوم میگن وایی طبیعیی جلوگیری میکنی خطرناکه&nb ...

ببین عزیزم ریسکه من اولی رو هشت سال بعد از ازدواجم به خواست خودم آوردم اولی شش سال و نیمش بود دومی بازم به خواست خودم اومد ولی دومی سه سال و سه ماهش بود در عین بهت و ناباوری دیدم باردارم در ضمن همیشه می گفتم مطمئن ترین روش طبیعی هست ولی... 

خب خیلیا بودن با همون دیر کشیدنه حامله شدن ولی من خداروشکر تاحالا این مدلی نشده 

من ۶ساله طبیعی بودم ماه پیش فهمیدم باردارم 🙄

ببین خدا چندتا دوست داره:)                               دیگران را ببخش حتی وقتی متاسف نیستند!                بگذار حق با آنان باشد                                              اگر این چیزیست که به آن نیازمندند                            خودت را به کوته فکری آنان گره نزن،                                        این سلامت روانت را از تو می گیرد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب خیلیا بودن با همون دیر کشیدنه حامله شدن ولی من خداروشکر تاحالا این مدلی نشده 

ولی مردا دوست ندارن بکشن بیرون اصل لذت اینه توش باشه واخرش که دیگه تموم شد بکشن بیرون.

تعجب‌میکنم ۱۷سال روش تون این بوده

2731