2752
2734
عنوان

فشار خون بالا در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 94070 بازدید | 74 پست

منم همین مشکل رو داشتم تحت نظر دکتر فشار بودم. به نظرم اگه فشار خونتون بالا هست واسه فشار جداگانه تحت نظر متخصص فشار خون باشید. من لینک مقالش رو میذارم کلی درمان خانگی هم تو سایتش اورده واسه همین فشار خون بارداری. البته من تحت نظرشون هم بودم

درمان فشار خون

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم همین مشکل رو داشتم تحت نظر دکتر فشار بودم. به نظرم اگه فشار خونتون بالا هست واسه فشار جداگانه تح ...

سلام خانومی.منم الان هفته 5 بارداریم هستم و فشار خون استرسی دارم که تا 14و 15 و 16 هم می ره روی 9.ولی در حالت عادی 12 روی 7 یا 8 هست...می خواستم منم برم پیش دکتر نجفی.می خوام نظر شما رو بدونم در مورد این دکتر و همچنین اینکه به شما چه دارویی داد و در چند هفته بودین که دارو داد؟و کلا متدش چه جوریه؟از همون اول دارو می ده یا می گه اول چک کن تا یک هفته فشارتو روزانه....بعد با توجه به اون دارو می ده؟؟؟؟

گریپ فروت بخور روزی نصفشو منم باردار بودم داشتم مگه بهت دارو نداده؟

تاپیک بامداد خمار گروه زرد. وزن اولیه۷۸ کیلو😑۲۵.۱۱.۱۰۴۱، ۰۲.۱۲.۱۴۰۱ (۷۷ کیلو)😬؛ ۰۹.۱۲.۱۴۰۱ (۷۶.۵ کیلو)😌؛وزن هدف اولیه ۷۰😗، وزن هدف ثانویه ۶۵😁
2731
امروز 14 روی 7 بود سه روز پیش تو مطبش 15 روی 8 بود گفت اگه هفته دیگه اومدی همین بود سزارینت میکنم به ...

فشار خون شوخی نیست عزیزم حتما این روزای اخرو تحت نظر باش تا ان شالله همه چی بخیر بگذره و نی نی خوشگلت بیاد بسلامتی

تاپیک بامداد خمار گروه زرد. وزن اولیه۷۸ کیلو😑۲۵.۱۱.۱۰۴۱، ۰۲.۱۲.۱۴۰۱ (۷۷ کیلو)😬؛ ۰۹.۱۲.۱۴۰۱ (۷۶.۵ کیلو)😌؛وزن هدف اولیه ۷۰😗، وزن هدف ثانویه ۶۵😁
من واسه خوم نگران نیستم برای نی نی نگرانم راست میگی کیانا جون باید آروم باشم برام دعا کن نی نی سالم ...

گاهي قلب بخاطر موادي مانند الکل يا ديگر مواد شيميايي موجود در سيگار خيلي تند و خيلي سخت پمپاژ مي کند. اين مسئله خود دليل ديگري براي ابتلا به فشار خون است.

گياه گانودرما مي تواند نيروي پمپاژ قلب را تثبيت کند. گانودرما بعنوان يک گياه آداپتوژن بخوبي مي تواند:

فشار خون بالا را در صورت پمپاژ سخت خون توسط قلب کاهش دهد

و در صورت ضعيف شدنِ قلب فشار خون پايين را بالا بياورد.

شودامواج فروسرخ نوعی از امواج الکترو مغناطیسی هستند که بعد از برخورد با جسم موجب گرم شدن آن میشود

ژرمانیوم از خانواده عناصری موسوم به رادیوم ها می باشد. این خانواده عجیب در جدول تناوبی تحت شرایط خاص از خود اشعه های خاصی تولید میکنند. به عنوان مثال عنصر اورانیوم از خود اشعه ایکس تولید می کند.همچنین عنصر ژرمانیوم در حالتی که در دمای بین 30 تا 35 درجه سانتی گراد قرار بگیرد از خود اشعه مادون قرمز تولید میکند.

در پزشکی برای افزایش میزان تولید اف آی آر در بدن از عنصر ژرمانیوم استفاده می شود. پزشکها به نقاطی از بدن بیمار مقدار کمی ژرمانیوم را به صورت دائم متصل میکنند و تاثیرات بیماری های مختلف را بدن شخص پایین می آورند.

Fir  خون بدن را به میزان ثابت رقیق نگه میدارد و اجازه نمیدهد املاح و قند خون افزایش یابد.تاکنون هیچ گونه عوارض جانبی قابل ملاحضه ای برای گانودرما یافت نشد . برای کسب اطلاعات دیگر به شماره 09160293532 خسروی مراجعه کنید.

به نظر من برو تحت نظر یک متخصص زنان خوب اگر غرب تهرانی من دکتر غزاله موسوی زاده رو می شماسم کارش خوبه واقعا من دو تا بچه مو تحت نظر ایشون بودم وفشار خون بالایی داشتم و خداروشکر مشکلی پیش نیومد

من هفته 26 هستم دکتر دیروز گفت فشارت یکم بالاست 13 رو 8 برام آزمایش دفع پروتئین نوشته خیلی میترسم چون خودم استراحت مطلقم دهانه رحمم نرم شده همش استراحتم کسی بوده با این فشار مشکلی براش پیش نیومده باشه؟ 

سه قلوهام و تو 21 هفتگی از دست دادم برام دعاکنید بارداری بعدی مشکلی برام پیش نیاد توکل به خدا🙏🙏🙏

سلام به دوستان خسته نباشید.یه راهنمایی خیلی خوب میخام ترخدا نتیجه داشته باشه.سربارداری اولم پسرم ۶/۵ماهه بدنیا امد بخاطر فشار بالا.که خیلی خاطر بدی داشت وتو ذهنم مونده.ولی خدارو شکر

دوباره میخام باردار بشم خیلی میترسم استرس بدی دارم که دوبتره اون اتفاقا واسم بیوفته.راهنماییم کنید خیلی احتیاج دارم

سلام به دوستان خسته نباشید.یه راهنمایی خیلی خوب میخام ترخدا نتیجه داشته باشه.سربارداری اولم پسرم ۶/۵ ...

سعی کن ارامش تو حفظ کنی و به هیچ چیز دیگه فکر نکنی ندیتیشن کن  

ورزش سبک تغذیه سالم   و از خدا بخواه حفظش کنه 

علت یابی  زایمان زودرس اول

اولا خداروشکر که آخربارداریته آروم باش که از همه مهمتره ، سعی کن سمت چپت بخوابی الان فصل گریپ فوروت ...

من الان دفع پروتئین  ادرارم خیلی بالاست و دکتر آسپرین داده روزی2تابخورم ازطرفی هم فشارم همش 14روی10 بالاست هفته20هستم چکار کنم

به جای استفاده از مواد شیمیایی بهتره شیر بز رو امتحان کنید بهترین ماده غذایی دنیاست خیلی خاصیت داره و بهترین دارو برای بسیاری از بیماری هاست حدود نود و شش درصد املاح و مواد معدنی  و ویتامین داره برای الرژی و دیابت و فشاره خون مثل معجزه میمونه اگر گوشت بز رو با شیر بز مصرف کنید برای نازایی بهترین شفاست اگر دنبال شیر بز هستید مزرعه بز مروگل ذو تو‌گوگل سرچ کنید

به جای استفاده از مواد شیمیایی بهتره شیر بز رو امتحان کنید بهترین ماده غذایی دنیاست خیلی خاصیت داره و بهترین دارو برای بسیاری از بیماری هاست حدود نود و شش درصد املاح و مواد معدنی  و ویتامین داره برای الرژی و دیابت و فشاره خون مثل معجزه میمونه اگر گوشت بز رو با شیر بز مصرف کنید برای نازایی بهترین شفاست اگر دنبال شیر بز هستید مزرعه بز مروگل ذو تو‌گوگل سرچ کنید

2706