2733
2734
عنوان

بنظرتون بده تو عروسی لباس مشکی بپوشی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4886 بازدید | 92 پست
باید بگی بعد محرم صفر که نزدیک دوماه نیم دیگ

نمیدونم ما فقط دعوتیم چون گفتن حول و حوش یکماه من باید برناممو اونجوری تنظیم کنم چون شاید نخوان بزن برقص داشته باشن ولی من لباسم باید اماده باشه

عجب بابا عجب

بعضی نظرات یه کم برام عجیب بود دوستان عزیز ما تو ایران ادیان مختلف داریم ،مسیحی،یهود ... یا حتی افرادی که اعتقادی ندارن بعد برام سواله ، بعضی  ها پرسش اصلی  را ول کردن و با لحن بد که بیشتر دافع دین هست به استارتر حمله میکنن.😐😐😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من این سم رو تو نی نی سایت شنیدم.‌قبل از اینجا کلی لباس سفید تو عروسیا پوشیده بودم😂دوروبریای ما تو ...

من اولینبار عروسی جاری خواهرم شنیدم چون خواهرشوهرش سفید پوشیده بود خیلی ناراحت شده بود گله کرده بود خودم بلد نبودم وقت عروسیم ازین بازیا در بیارم 😈🤣

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند