2737
2739
عنوان

گفته حرمت نذاشته کادو نداده نمیام خونشون😒

| مشاهده متن کامل بحث + 503 بازدید | 27 پست
خوب عروس بار اول اومده خونت یه چیری باید بش میدادی 

عزیزم مگه اجباریه؟!!

عروسی کرده برای خودش ی زندگی جدید دار 

هرکی کادو بده از سرلطفش بایدی وجود نداره

به نظرات تفکر و عقاید هم دیگه احترام بزاریم ویاد بگیریم باادم های متفاوت زندگی کنیم و از هم دیگه چیز های جدیدی یاد بگیریم و همدیگه رو با هر عقیده ای بپذیریم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم مگه اجباریه؟!! عروسی کرده برای خودش ی زندگی جدید دار  هرکی کادو بده از سرلطفش بایدی وجو ...

نه اجباری نیست ولی خیلی خوبتر میشد اگز میداد

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
2728
مگه عقد رسمی کرده! ..الان اونایی که کادو بهش دادن پس نداده با اینکه بهم خورده...

مثلا روسری دادن سر کرده باید پس بده؟یا پولو خرج کرده دیگه اصل نشون رو پس میده 

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
تازه این عروسی نکرده بود که فقط نامزد صیغه ای!

چقدر پرتوقع

به نظرات تفکر و عقاید هم دیگه احترام بزاریم ویاد بگیریم باادم های متفاوت زندگی کنیم و از هم دیگه چیز های جدیدی یاد بگیریم و همدیگه رو با هر عقیده ای بپذیریم 
2740
واقعا شما چقدر با شعور هستین من جاریم با اینکه جاریمه توی باغ برای پسرش تولد گرفت بعد گفت پاگشای شم ...

😐😐😐😐😳😳😳😂😂😂🤣🤣🤣🤣

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت

پ ن ینی چی؟

و اینکع اینجور ادمای پررو بی شخصیتو نباید ادم حساب کرد

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡
پی نوشت یعنی توضیح اضافه

اها

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡