2733
2734
عنوان

به نظرتون به روی مادرشوهرم بیارم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1395 بازدید | 119 پست
در کل من میگم سعی کنید وقتی اذیت میشید خودتون رو بکشید کنار  بزارید با همونا خوش باشن و به قولی ...

دقیقا منم خودمو کنار کشیدم فقط وقتی دیدم جاریم داره میگه برا مامان بلیط بگیریم گفتم اوکی میگیریم

بعد الان که دیدم برا اون کادو گرفتن برای من نه گفتم خب پس چرا من باید کادو بگیرم اخه؟؟؟

اینو روم نمیشه به این صراحت بگم کههه🥴

خب عزیزم مشکلت همینه کلا آدم های رک احترام بیشتری برا خودشون میخرن با زبونشون اگر یک بار بتونی حرف دلت رو راحت بزنی تموم میشه راحت میشی 

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسرش 22 سالشه خودش رو انداخت وسط اراجیف میگفت دونفری علیه من بدبخت مینوشتن 

بعد از گروه لفت دادی ؟

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 
والا کسی از دل من در نیاورد اصلا کلا پدرشوهرم میگه مادرشوهر با نخودی اصلااا خوب نیست و‌چشم دیدنشو ن ...

آهان نمیدونم چی بگم والا دوری و دوستی پیشه کن عزیزم فدای سرت 

2731
خب عزیزم مشکلت همینه کلا آدم های رک احترام بیشتری برا خودشون میخرن با زبونشون اگر یک بار بتونی حرف د ...

اره دقیقا جاریم همینجوری جوابشونو میده

واس همین ازش میترسن

ولی من اصلا روم نمیشه اینجوری بگم

نه در یه حد وضع مالیمون جدیدا که اون ادعاشه وضع مالیش بهتر از ما هم هست

آهان پس ب نظرم عادلانه نیس برادر شوهر من خیلی پولداره بعد جاری من لباس زیاد میخره اما وسیله خونه کم داشت کلا و جهاز کم داشت مادر شوهرم برا اون‌وسبله خونه و‌ظرف میخرید گهگاه برا من بیشتر لباس میخره چون ما خونه خریدیم خیلی قسط داریم نمیرسم مثل اون زیاد لباس بخرم بالاخره هوای هر کدومو یجور داره دیگه 

اره دقیقا جاریم همینجوری جوابشونو میده واس همین ازش میترسن ولی من اصلا روم نمیشه اینجوری بگم

البته اینم بگم احترام از روی ترس ارزش هم نداره بی خیال خوش باش فاصله بگیر واسه لباس هم روزی که جاری ت هست لباس هم زنگ اون بلور بگیر بپوش بگو فلانی این زنگ که مادر برات گرفت از این گرفتم ک اون‌بفهمه که تو فهمیدی توقع نکنه

آهان پس ب نظرم عادلانه نیس برادر شوهر من خیلی پولداره بعد جاری من لباس زیاد میخره اما وسیله خونه کم ...

اره خب این قابل قبوله

والا برادرشوهر من چندین سال بیکار بود و خانواده همسرم خیلی کمکش میکردن

بعد که اون رفت سر کار شوهر من از شانس کارش گره خورد و‌یه سالیه به ما بیشتر کمک میکردن

الان تازه شوهرم شکر خدا کارش جور شده و برادرشوهرم چون یک ساله سر کار بوده ادعاشه که خیلی دستش بازه و ...

البته اینکه بعد ده سال تازه رفته یه کار نرمال پیدا کرده هم بی تاثیر نیست تو ادعا داشتنش فکر کرده شق القمر کرده😁

2740
البته اینم بگم احترام از روی ترس ارزش هم نداره بی خیال خوش باش فاصله بگیر واسه لباس هم روزی که جاری ...

دقیقا میخوام اینجوری جلو‌مادره بگم که بدونه جاریم گفته بهم

بعدا شاکی نشه فلانی برا من کادو گرفت شما نگرفتید

دقیقا میخوام اینجوری جلو‌مادره بگم که بدونه جاریم گفته بهم بعدا شاکی نشه فلانی برا من کادو گرفت شما ...

عالیه همینو بگو

خیلی بعیده دروغ بگه

جارست هدفش این بوده که توراناراحت کنه وحسادتتو برانگیخته کنه ،افرین موفق شده،اگر راست بگه مادرشوهرت کار زشتی کرده،تو هم از همه جریانات با خبر نیستی،در کل برای یه بلوز خودتو بی ارزش نکن اصلا نگو

با شوخی وخنده  یا بادعوا....!!؟

با دعوااا میگه

حتی یه بار کلا با مادرشوهرم حرف نزده بود

پدرشوهرم ناراحت شده بود که شما نباید اینجوری رفتار کنی

برادرشوهرم شروع کرده بود داد بیداد و خودشو زدن که شما چرا نمیزارید زندگی من اروم باشه و زنمو ناراحت میکنید

2706