2733
2734
عنوان

ایران دلم تنگته

| مشاهده متن کامل بحث + 7557 بازدید | 133 پست
آنی جونم من هم به یادتم دلم تنگ شده بود برات آنی جون به خاطر اینه که شما دورت شلوغه اونجا ولی من خیلی تنهام اینجا دریغ از یه نفر که زنگ خونمون رو بزنه کلا آکبند مونده زنگ خونمون

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه بابا آنی مامانم دوماه اینجا زوری نگهش داشتم هر لحظه تو فکر فرار بود اونا اصلا نمیتونن طاقت بیارن اینجا مامانم اینجا بود اینقدر حرصم میداد هی میگفت اگر زودتر میزاییدی من زودتر بلیطمو اوکی میکردم انگاری رو آتیش بود اصلا بابام که یه بار اومد اینجا از هفته دوم دیگه بی حوصله شده بود اعصابش خرد بود همش
من که تا حالا شده چند بار خواب دیدم قراره با مامانم اینها بریم مهمونی و صبح که از خواب بیدار شدم میخواستم برم سریع کارهام را انجام بدم که دیر نشه که یادم افتادم من آلماننممممممممم اینجا تنهام و همه خواب بوده یه بغضی اون موقع گلوم را گرفتم ...........
در سرزمین من : نگاه کودکش پر از آرزوست , نگاه جوانش پر از حسرت و نگاه سالمندش پر از افسوس .
سلام- منم تازه یه ماهه که از ایران خارج شدم ولی خیلی دلم تنگ شده - البته فکر کنم داره دلتنگیام کم کم کمتر میشه- باید ببینی چیا رو از دست دادی و چیا بدست آوردی!!!
بهتره خوبی ها رو درست بنویسیم نه درشت!!!
بچه ها چه آدم نزدیک باشه چه دور باشه چه خودش انتخاب کرده باشه چه به زور ولی دلش برای عزیزاش تنگ میشه امیدوارم شرایطی پیش بیاد که همه بتونن هم آرامش داشته باشن و هم عزیزانشونو ببینن، من دبی هستم خیلی به ایران نزدیکه ولی خوب باز هم خیلی دلم تنگ میشه درسته در قبالش خیلی چیزها به دست آوردم ولی این به این معنی نیست که دلتنگ نمی شم ولی باید بتونم باهاش کنار بیام هر چند که خیلی خیلی سخته
زندگی شوق رسیدن به همان فردایی است که نخواهد آمد*
تو نه در دیروزی و نه در فردایی ظرف امروز پر از بودن توست *
شاید این خنده که امروز دریغش کردی آخرین فرصت همراهی با امید است
یه پیشنهاد عالی برای ایرانیان خارج از کشور

یه پیشنهاد برای یه کار پر در امد و خوب

ایرانی های عزیز

من میتونم ناب ترین زعفران دنیا را با حداقل ترین قیمت براتون بفرستم

واسه مصرف شخصی یا فروش

من در پایتخت زعفران دنیا

یعنی قاینات هستم

هر گرم کمتر از 1 دلار

برام ایمیل بزنید یا پیغام بذارید