2752
2734

شامپو ایرانی هست که از داروخانه باید بگیری که خود شپش ها رو از بین میبره و دو هفته بعد هم باید تکرارش کنی و هر دو مرتبه با شونه مخصوص با حوصله شونه کنی.

اما چند تا شامپو خارجی هم هست که بهترن. بو نداره و تخم های شپش رو هم از بین میبره. 

ملحفه ها و لباس و بالش و ... رو هم باید با آب 60 درجه بشوری.

بعدش روی اونها و وسایل و لوازم و اتاق و درزها و ... هم اسپری مخصوص بزنی. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم فردا خودت و هرکی که تو خونه هست موهاتون رو آغشته به روغن مثلا زیتون یا بادام کنید بعد با یه مشما کاورش کنید

سه ساعت بعد برید حمام 

در این فاصله لباسهایی ک استفاده کردین اخیرا و ملحفه ها و روبالشی ها رو بنداز تو ماشین لباسشویی با درجه ی بالای آب بشوره و کل خونه رو قشنگ جارو برقی بکش اگه بخارشو هم داشتی اونم یه دور بکش

وقتی حمام رفتید و پلاستیک رو از روی سرتون بردارید، شپش های مرده رو میبینی

ولی با این‌حال بعد از شست و شوی مو با شامپو، یه عالمه نرم کننده لطیفه بزنید به موها و با شونه دندونه ریز شونه کنید و هربار شونه رو بشورید یا تو ظرف آب بزنید و بعد موهاتون رو آبکشی کنید و 

آخر سر هم محض اطمینان سرکه به موهاتون بزنید

تو چندساعت این کارها رو انجام بدی، شرشون کنده میشه

الهی که همیشه حال دل همه خوب باشه   یعنی میشه یه روزی آرامش مهمون همیشگی دلهامون باشه؟ 
2731

عزیزم من دخترم گرفت،،،،،اینقدر تحقیق کردم تا بالاخره از این روش استفاده کردم 

من یک روز در میان دخترمو میبردم حمام، نرم کننده به مقدار زیاد به کف سرش  میزدم، و با موهاش مخلوط میکردم ،،، بعد سرش رو به سمت پایین خم میکرد ومن با شونه موهاشو از کف سر به سمت پایین شانه میزدم،و تا ۵،۶ دقیقه ادامه میدادم،شپشها سایز میخوردن و می‌افتادند رو کاشی،،،،،،اگه شیر آب بسته باشه قشنگ میتونی ببینی

تا یک هفته یا ده روز دخترم کامل خوب شد

*ترم کننده بهتره لطیفه باشه چون سطح لغزنده بیشتری روی مو ایجاد میکنه، ولی نبود هم مهم نیست

*اینکار باید حتما یک روز در میان باشه چون باید تخم شپش باز بشه وبه حشره تبدیل شده باشه 

*هر روز یه پارچه پهن کن وبه یه نفر بگو تخم  شپش رو از لابلای موهایت در بیاره(اینکار مکمل شستشو هست)

*ملحفه ، رو بالشی، گیره مو ، شانه ، روسری ، همه داخل آب داغ هر روز بشور