2733
2739
عنوان

پوسیدگی شدید دندان در شیرخواران و کودکان

| مشاهده متن کامل بحث + 27062 بازدید | 113 پست
شما باید ببرید پیش دکتر دندانپزشک من دکتر هلن جوانمرد میشناسم. ایشون سایت هم داره اینستا هم داره خی ...

مرسی عزیز 

این تاپیک مال سال 95 من زدم نمیدونم چطور رسیدین به این پستم

خدا را شکر حل شد همون موقع

اﺷﮏ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﺏ ﭼﻬﺮﻩ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺷُﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻧﯿﺎﮐﺎﻥ، ﮐﺴﺎﻥ، ﺧﻮﯾﺸﺎﻥ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﺎ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ …گرسنگی یار دیرین و وفادار ما بوده است و برهنگی در کنار گرسنگی یک دم نسل های ما را ترک نگفته است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سرچ میکردم دیدم پیامتونو. تاریخ چک نکردم شرمنده

اﺷﮏ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﺏ ﭼﻬﺮﻩ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺷُﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻧﯿﺎﮐﺎﻥ، ﮐﺴﺎﻥ، ﺧﻮﯾﺸﺎﻥ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﺎ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ …گرسنگی یار دیرین و وفادار ما بوده است و برهنگی در کنار گرسنگی یک دم نسل های ما را ترک نگفته است.

بچه ی من لثه هاش مشکل داشت من دیر متوجه شدم. الان میرمش پیش دکتر هلن جوانمرد و کاملا درمان شده. حتما وقتی دندان بچه ها خراب میشه پیگیری کنید 

لینک اینستاشو میذارم خواستید ببینید چقدر خدماتشون خوبه

اhttps://www.instagram.com/dr_helenjavanmard/

2728
مرسی عزیز  این تاپیک مال سال 95 من زدم نمیدونم چطور رسیدین به این پستم خدا را شکر حل شد همون ...

سلام منم 4تا دندون جلویی پسرمو بخاطر پوسیدگی شدید کشیدم ولی الان پشیمونم که نکنه لثه سفت بشه ودندوناش از جای دیگه بیرون بیاد یا کجو کوله بشن دندونای دخترتون در اومد یانه شما هم فضا نگهدارنده گذاشتین یا نه توروخدا جوابمو بده من خیلی نگرانم 

خدایا خودت دامن همه منتظرا رو سبز کن  الهی آمین 
سلام منم 4تا دندون جلویی پسرمو بخاطر پوسیدگی شدید کشیدم ولی الان پشیمونم که نکنه لثه سفت بشه ودندونا ...

عزیزم دختر من الان کلاس دوم هست 

لثه اش سفت شده و دندون جلویی فقط یکیش دراومده فعلا که دکترم همین گفته بود بهم

ولی خدا را شکر کج یا بد فرم یا خراب نیست

فضا نگهدارنده من استفاده نکردم 

فقط غذاهای نرم میدادم بخوره 

لقمه های کوچیک 

و میوه را هم ریز  و نازک خورد میکردم براش همیشه 

هنوزم مثل بقیه نمیتونه راحت گاز بزنه لقمه و میوه و ... 

ولی چاره ای نبود دندوناش باید میکشیدم و قابل ترمیم نبودن متاسفانه

عزیزم دختر من الان کلاس دوم هست  لثه اش سفت شده و دندون جلویی فقط یکیش دراومده فعلا که دکترم ه ...

یکم خیالم راحت شد ولی میخوام به دکتر زنگ بزنم بپرسم آخه فکر کنم تا دندوناش در بیاد 2سال شایدم بیشتر طول بکشه نمیدونم چی میشه کاشکی نمی‌کشیدم یا حداقل 1سال دیگه میکشیدم ممنونم که جواب دادی 

خدایا خودت دامن همه منتظرا رو سبز کن  الهی آمین 
2738
برای رفع پوسیدگی دندان در تهران من  دکتر فرزانه فرخ نژاد  رو پیشنهاد میکنم کارشون عالیه ...

ممنون عزیزم تاپیکم مال 6 سال پیشه و مشکل حل شد خدا را شکر