2733
2739
عنوان

تصور کنید وضع زندگیتون این باشه ؟! راضی هستین عایا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1004 بازدید | 62 پست
اینا رو دارم عزیزم ولی خوشبختی به این چیزا نیست همین کنار هم بودن خوش بودن ارامش داشتن یعنی خوشبختی

بنظر من داشتن دوتاش باهم یعنی خوشبختی رفاه مالی+ارامش و داشتن همسر خوب و......هیچکدوم به تنهایی خوشبختی رو کامل نمیکنه.اگه تز لحاظ مالی تامین نباشی نمیتونی از اون ارامشه لذت ببری

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظر من داشتن دوتاش باهم یعنی خوشبختی رفاه مالی+ارامش و داشتن همسر خوب و......هیچکدوم به تنهایی خوشب ...

خب ممکنه آدم دوتاش با هم نداشته باشه و پول خوشبختی نمیاره اما آرامش نهایتِ خوشبختیه الان من خونه تو بهترین نقطه شهر ماشین صفر دارم سر کار هستم پول هم دارم اما حیف که خانواده م از هم پاشیده میگم کاش اینا رو نداشتم اما خوشبخت بودم

بابا دلتنگتم....